literature · me me me · work

üleskutse blogijatele!!!

Ma vaatasin mõned päevad tagasi, et Delfi on välja kuulutanud nõiajutu konkursi, aga kuna ma meeletu Coelho fänn ei ole (auhinnaks nimelt tema raamatud), siis mõtlesin, et ei viitsi osaleda. Nüüd aga avastasin, et Nirti on oma loo juba teele saatnud. Hmm… Ma ei tea, kuidas teile tundub, aga minus lõi küll väike või(s)tlusvaim kohe lõkkele. Ei, ei mingit “lööks Nirtile labidaga pähe ja ütleks, et lugu on hoopis minu kirjutatud”, aga selline eluterve konkurents.
Nii et teeks nii, et ma üritan oma jutuga ka valmis saada ja teie teete sedasama. Eriti tahaks näha meie kuulsamaid blogijaid – ehk siis kindlasti <a href=”http://valgeseelik.blogspot.com/”>Valgeseelikut, Maarjat, Rojukest, Wildikat, Vassilissat ja Lapsuliblikat. Ja kõik teised on muidugi ka oodatud – paneme üksteisele ära 🙂

P.S. Kui te tunnete, et keegi, kelle juttu te kindlasti lugeda tahaksite, on ülalmainitud nimekirjast välja jäänud, siis pange ta nimi kommentaaridesse kirja – anname inimestele teada, et neil on mõni fänn 😉 Aega on tervelt 30. aprillini, nii et kiiret pole kuskile.

Edit:

“Soovilood” oleksid eriti oodatud:

1. Ramloffilt
2.Väikeselt Nõialt
3. Evelyn Sepalt

17 kommentaari “üleskutse blogijatele!!!

  1. Kui saaks vaid Ramloffi selles osalema… Tema oskaks sellest igati rohkem ja ilusamini kirjutada. Minu jutus polnud ju üldse maagiat peale armastuse vms.

  2. tsiteerides klassikuid “lahinguväljal näeme, raisk!”

    ainuke asi on selles, et omast arust ma ei oska kirjutada peale tobeduste midagi. no vaatame seda asja!

  3. Päris põnev, et mis sellest kõigest lõpuks välja tuleb. Keegi Ramloffiga on suhelnud? Noiaellaga?

    *elevil*

  4. Ramloffi ma pingisin, ehk ta ikka loeb seda teemat ja avaldab arvamust. Kas Nõiaella on Väikese Nõia Teemajast või keegi muu? Võime ju talle teada anda, et ta on ka igati oodatud 😛

  5. Haha, mõte on hea. 🙂 Pealegi, me ju ometigi ei taha, et ta tunneks end meie suurest õnnelikust perest väljajäetuna. (Rääkimata sellest, et kui ta peaks võitma, on alati võimalus, et ta raamatud meie, kui potentsiaalsete valijate, vahel ära jagab 😛 )

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.