me me me

Eesti on perverte täis

Enamus inimesi on kindlasti kokku puutunud mingite imelike friikidega, kes teistele pargis riista näitavad või bussis end kellegi vastu hõõruma hakkavad. Aga minul juhtus täna vot sihuke lugu:

Jäin hommikul tööleminekuga veidi hilja peale ning sattusin sellesse trolli, mis alati rahvast hullult täis on. Eespool oli õnneks siiski veidi rohkem ruumi, nii et hakkasin sinna trügima. Ja just siis, kui mina astusin edasi, astus üks seljaga minu poole olev poiss sammu tagasi – nii et ta kann sattus mulle TÄPSELT pihku. Kätt liigutada ei saanud, sest ta oli mu kogemata enda ja ühe paksu tädi vahele kiilunud, kuskile astumiseks olin ma liiga ehmunud, nii et lihtsalt seisin seal paar sekundit. Selle aja peale oli tal juba muidugi imelik – no seisad keset trolli ja keegi pigistab su perset – nii et ta pööras end nii palju, et mahtus mulle hämmeldunult otsa vaatama. Ma siis vaatasin kimbatuses vastu, käsi IKKA  pooleldi ta tagumikul, kuigi enam polnud selleks ju otsest vajadust. Nojah, kellele siis pringid pepud ei meeldiks. Õnneks jõudsid selle aja peale ajud ka järele, võtsin käe ära, pomisesin “Palun vabandust!” ja jooksin trolli teise otsa (kartes, et ta peab mind ikka eriliseks hooraks). 😀

Nii et nüüd ei julge ma enam Postimees online´igi lugeda, sest kurat seda teab, äkki on mind juba seksuaalse ahistamise eest tagaotsitavaks kuulutatud ja ma näen esimese asjana oma fotorobotit.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.