me me me

Pissed off and ready to blow

Mul on juba tunne nagu ma oleksin kerge puudega või midagi sellist, sest mul juhtub kogu aeg nii lolle asju. Täna näiteks nägin hommikul tööle minnes trollipeatuses kirja, et 10. augustil trollid sealt ei sõida. See on HOMME, eksole, nii et ma ei muretsenud – aga tegelikkuses ei sõitnud muidugi enam õhtul kah. Troll tegi suvalises kohas suure ringi, aga kuna ma seda kanti ei tunne, siis polnud mul ju õrna aimugi, kus kuradi kohas ma välja peaksin kobima. Sõitsin siis kuni jõudsime lõpp-peatuseni, sest ma eeldasin, et see tuleb lihtsalt teisipidi tagasi, aga selgus, et onul tuleb nüüd tunnike pausi ja ma võiksin munni minna.

Okei, tulin siis mingi bussiga Kristiine Keskuse juurde, sest see on ainuke objekt minu peatuspaiga lähedal, mille kohta ma üldse tean, et see vähemalt kuskil õiges kandis peaks olema, ja jäin ootama uut bussi, mis sõidab natuke teise peatusesse, aga ka õigesse kohta. Seda loomulikult ei tulnud (sest ilmselt see ka lihtsalt ei sõitnud), nii et ma pidin mingite inimeste käest teed küsima (Allah tänatud, et ma niigi palju vene keelt oskan) ja jalgsi koju vantsima, endal perse 12 tunnisest tööpäevast niigi õhtal. Türa. Hea on, et mul saiakesi oli, muidu oleksin ma ikka päris pahur.

Ahjaa, naljakat asja märkasin ka töö juures. Ma olen alati arvanud, et oma vanuse eitamine on pigem meeste värk. No teate küll, kuni 25 aastaseks saamiseni kutsuvad nad üksteist meesteks ja sealt edasi poisteks. Aga meil töö juures tädid kutsuvad ka üksteist tüdrukuteks. Päris naljakas. Kuigi arvestades seda, et see vene tädi (ei, ma ei õpigi nende nimesid ära) ütles ükspäev, kui ta minust kraanikausi juures mööda ei mahtunud, mulle rõõmsalt:”Me oleme ikka lehmad küll!”, olen ma hea meelega tüdruk edasi. 😀

Aga iseenesest on mul tunne, et mu aju on kärbunud. Töötamine teeb selliseid asju. Varsti jätan maha. Aamen.

P.S. Ma tean, et ma räägin täna peaaegu nagu Dumbuser (rahu tema põrmule), aga ausalt öeldes ajab töölisklassi elu sita keema küll.

6 kommentaari “Pissed off and ready to blow

  1. Sa oled võib olla veel liiga väike jah, aga viimasel ajal on ette tulnud küll, et mehed punastavad naistest rohkem, kui oma vanusest rääkima peavad 😀

  2. ma koguaeg mõtlen, et ma kannaks mingit põhjalikku linna kaarti kaasas. aga see tuleb mudugi sellest ka, et ma vene keelt ei oska ja äraeksimist üldse ei salli.

  3. Kui ma sitaks väsinud pole, ei sega eksimine mind absoluutselt – kunagi ikka kuskile välja jõuab. Aga eile oli ikka kopp juba väga ees kah.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.