olen jälle ajast maas

Aga vahepeal on nii palju põnevat juhtunud, et pole olnud aega kirjutada. Eelmisel nädalavahetusel olid meil külas poolakad, järgmisel tulevad inglased. Ja vahepeal käisime Pärnus pulmas.

Täna räägime aga hoopis filmidest. Alustuseks siis Postalist (vaata üles), mis on Ameerikas mitmel pool keelatud, mitmel pool vajab enne 17ndat eluaastat vanema luba jne. Kriitikud on üksmeelselt nõus, et häid sõnu selle filmi kohta ei jätku – samas, kui vaatajate arvamus nende omast kohati siiski erineb. USA vaba ajakirjandus noh. 😀

Vaatasin selle filmi ära ja ei näinud ühtki põhjust, miks see peaks keelatud olema. Jah, tissi näitas, aga tussi eriti mitte. Jah, näitas, kuidas lapsed kuuli said, aga mõnedes filmides näitab, kuidas pead otsast lendavad. Nii et ilmselt on eelkõige pinnuks silmas siiski presidendi mõnitamine. Samuti oli film minu meelest kohati ikka päris naljakas. Mitte just intelligentne huumor, aga laupäeva õhtu veetmiseks suurepärane meelelahutus. Nii et riskides sellega, et mulle enam USA viisat ei anta, annan sellele 8 punkti 10st.

Lisa kommentaar

Kommentaare veel pole.

Comments RSS TrackBack Identifier URI

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  • Kategooriad