literature · perekool

Jah, mehed ongi sellised loomad!

Tundub, et Perekooli paremate palade vahendamine on mulle omamoodi kutsumuseks saanud. Aga ma ei saa lihtsalt jätta selliseid pärleid teiega jagamata. Seekord olen kommentaari veidi redigeerinud – kaotasin kirjavead (välja arvatud murdesõnad ja tahtlikud vääritiütlemised, mis annavad suure osa P.n.-i võluvast stiilist), kõik muu on oma algsel kujul.

Tähendab, et see seksmaniakk sundis sind sugulisse vahekorda astuma kohe mitu korda päevas. No tegelt jube lugu, kui aus olla. Just saad seelikualuse eelmisest aurutamisest klaariks, kui va kiimakott jälle rihib nurga tagant oma suure ropu emmiga. Mul pole säärast asja olnud, kuid ma püüan sind mõista.

Hakkad lastele pliita taga süüa vaaritama. Kulp on käes ja põll on ees, maksakaste podisemas. Tuleb raibe, naerugrimass ees, hõõrub oma pungitavat püksiesist ja rebib sind lähema nari poole. Vähe sellest, et toit rikneb, ka normaalne tuss hakkab eelmänguta kuivale ülekohtule vastu.

Mina olen küll sinu poolt, et väljakannatamatu elu selline. Vii avaldus sisse ja pane elemendid peale. Lastest pühkigu suu puhtaks.

Kogu halva asja juures on siiski ka hea külg olemas. Kas sul ei tule naeruvirve näole, kujutelles, kuidas sinu endine hoorjääger praegu alatut konkurenti tüütuseni põrutab? Ikka maha ja taha, ikka maha ja taha ja nii edasi…

Paras raisale.

2 kommentaari “Jah, mehed ongi sellised loomad!

  1. See “perekool” on elust enesest…
    Mõelge korraks – see elu on see milles te ise elate….
    Naabrid, tuttavad, töökaaslased, vanemate tuttavad, sõprade tuttavad….

    Tuleb tõde tunnistada, et see viimane on kirjutatud meeldiva huumoriga, kuid pange see vinguvasse alatooni…. ja uskuge mind, enamus on vinguvas toonis…

    Peale tööpäeva nõuab organism tavapäraselt liitri piima, et see vingumine kerest välja saada …

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.