perekool

Milline delikaatne lugu

Kujuta ette:

Sa oled noor häbelik tütarlaps, kes on just kolinud kokku noor- mehega, keda sa palavalt armastad, kuid ometigi veel veidi ka häbened. Esimene päev, tema on tööl, sina pakid veel asju lahti. Ja umbes kella kolme ajal juhtub see, mida ka paremates peredes vahel ette tuleb – SEE häda.

Kuid oh õudu! Kiuslik junn ei kavatsegi potist alla minna. Sa tõmbad mitu korda vett, käid seda isegi ämbriga köögist juurde toomas, kuid kasu ei miskit. Paari tunni pärast tuleb su kallim koju ning peab õudusega nägema kogu seda rõvedust, mis sinu sees peitub! Avastama, et tema ingel tegeleb nii labaste kehaliste toimingutega!

Mida sa teed? Ma ei tea, mis päris maailmas juhtuks, aga minu universumis läheb neiu selle peale Perekooli ja teeb vastavasisulise teema, et sookaaslastelt abi paluda. Ja abi saab ta PALJU. Kes soovitab selle kassikasti tõsta (!), kes aknast välja visata, kes hakkab arutama, kas on ikka tegu biojäätmete või taaskasutatava materjaliga.

Mina irvitasin igatahes seda teemat lugedes nii, et silmad märjad. Tegelikult tõsine asi ju, eriti suhte alguses, aga vaata, kui palju nalja. Vähemalt nägin nüüd, et kägu on tegelikult väga tark lind – kui ikka tõsine häda on, tuleb häid ideid nagu varrukast. 😀

11 kommentaari “Milline delikaatne lugu

 1. Kujuta ette – mul sama teema, ei läinud kiuslik junn potist alla tee või tina. Pisar juba läigatas silmanurgas, aga kuna ei ole enam suhe nii alguses, siis pole hullu – saab ühiste veetõmbamispingutustega ka sellest sitast üle.

 2. Ma pole kunagi viitsinud end sinna Perekooli ruineerima minna, aga tänu sellele postitusele sai kiusatus minust jagu. Ja nüüd ma siis istun juba 15 minutit ja naeran nii, et munad märjad.

  “Ma soovitan sul sittuda ilma vahepealse veeta koos uue mehega laarid kokku ja siis hästi hoolikalt jälgida, kuidas eri isikute junnid käituvad sarnases olukorras. Kohe võimsa taskulambiga vaata.” PRICELESS!

  Aitäh.

 3. Prr, ma ei suutnud…
  Rents, kogu lugupidamisest sinu vastu klikkasin lingil ja peale umbes 10 nendat kommentaari ajas oksele. Mu aju keeldus seda edasi lugemast.
  Kunagi oli sari Sipelga 14 vist, see on nagu see sari aga umbes kuubis. Ma kardan, et viga on minus. Mul on mingi kanal selle lugemiseks umbes….
  Tea, kas peaks vett tõmbama???

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.