faith

Apgreidime abielu

Kui vaadata, kui vähesed inimesed tänapäeval abielluvad, on ilmselge, et see pole enam moes. Paljud ei näe selle järele lihtsalt vajadust, sest mitmetes riikides on võimalik sõlmida midagi poolabielu sarnast. Paar päeva tagasi arutasime, miks inimesed just selle viisi valivad, kui nad võiksid oma varesejalad sama hästi PÄRIS lepingu alla visata. Ehk on asi selles, et religioosse taustaga riikides jääb abiellumine tihti raha taha, sest kiriklik laulatus maksab liiga palju ja ilma selleta poleks nagunii “õige”.

Igatahes käis arutelus üks noormees välja ideaalse plaani, mille me eeskujuliku e-riigina kohe üles peaksime korjama. Nimelt arvas ta, et abielu võiks arvutada protsentuaalselt, nii et see oleks pidevalt muutuv suurus MySpace´i või Orkuti kontos. Mõelge, kui hea mõte – mees peab su sünnipäeva meeles, paned Orkutisse kirja, et oled 95 protsenti abielus. Aga proovigu ta ainult sel päeval end koos sõbraga täis juua, sest sel juhul paned sinna kohe kirja hoopis 10 protsenti ja annad seega kõigile Orkutikasutajatele teada, et hetkel oled kohtinguteks avatud ja ehk annad kättegi. Geniaalne.

Pilt on pärit siit.

2 kommentaari “Apgreidime abielu

  1. E-riik annab teisigi võimalusi.
    Jube tülikas on kuskile kooberdada, et mitu korda paberit määrida.
    24/7 iseteenindusega virtuaalkontor, igasuguse avalduste jamata ja ooteajata ning jaani- ja muudel joomapäevadel kasvab ID-kaardi või pangaparoolidega sõlmitud abielude arv tiigrihüppega.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.