Uncategorized

Vaene Nukitsamees

Vaatasime eile “Nukitsameest” ja nagu alati oli mul tast kahju – see on ehe näide sellest, kuidas vähemuse esindajat kiusatakse ainult teistsuguse kultuurilise tausta pärast. Ta ju ei tahtnud midagi halba, tema ei teadnud, kus tohib tuld teha, rääkimata sellest, mida tasub seale sööta ja mida mitte. Mõte on ju see, mis loeb. Lõpp oli ka konksuga – ta sai elada koos inimestega, kes talle meeldisid,  just seetõttu, et ta sunniti ka nende moodi riietuma ja käituma. Isegi peale “hundikarjast” põgenemist ei pääsenud ta uue karjaga koos ulumisest – ja seda esitatakse lastele õnneliku lõpuna. Poleks nad teda kiusanud, oleks ta ilmselt aja jooksul ise uued tavad omaks võtnud.

Aga tegelikult tahtsin ma öelda ainult seda, et Noëli külaskäik möödus seekord päris meeldivalt. Sain Retsilt hästi lahedad püksid ja osalesime K-ga ühes uues videos ja jõululõuna möödus meeldivalt jne jne. K, kes suudab alati kõigi emade tähelepanu äratada, aga sugugi mitte alati positiivses võtmes, suutis end taas ületada (iga kord mõtlen ma, et enam hullemaks ta naljad ikka minna ei saa):

Emps mulle: Kata ikka selg korralikult kinni, ise juba noor naine, pärast ei saagi lapsi.

K (tõelise Borati naeratusega ja VÄGA innukalt): Odavam kui abort!

Pilt on pärit siit.

4 kommentaari “Vaene Nukitsamees

  1. Jah, ja “Arabella, mereröövli tütar” kujutab sümboolselt ühiseluliste mustlaste-kommunistide võitu rahaahnete piraatide-kapitalistide üle… Ja Pipi õhutab riigivastalisusele ja rassismile, sest valge mees on “neegri”kuningas… Ning “Viimne reliikvia” õhutab ja ülistab anarhiat…

    Ning, kurat, “Bullerby lapsed” on lihtsalt üks väikekodanlik-ilane valelik muinasjutt, mis tuleks ära keelata, sest kindlasti Olle ema oli tegelikult salajoodik ning Brittal ja Liisal oli lesbiline salasuhe, mis on kajastamata jäänud & seega annab lastele väära maailmapildi.

    😀

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.