art · movies

Kaootilisest tüdrukust (Caótica Ana)

Ma olen vaheajal juba rohkem filme vaadanud, kui terve eelneva semestri jooksul ja nüüd tahaksin ühte neist Teiega jagada – kuigi arvustusi on alati kõige raskem kirjutada. Tahaks ju filmist rääkida, aga liigselt spoilida ka ei tahaks. Eile vaatasime igatahes “Kaootilist Ana´t” ja kuigi pidin üsna palju vaeva nägema, enne kui ingliskeelsed subtiitrid leidsin, oli pingutus seda väärt – väga meeldiv vaheldus Hollywoodi filmidele, mille puhul viimasel ajal juba esimese kümne minuti jooksul selge on, mis seal täpselt toimuma hakkab.

Lugu räägib noorest andekast kunstnikust, kellele seks küll meeldib (kohe nii väga, et tema kauneid rindu näidatakse vähemalt korra iga viieteist minuti jooksul, ja mitte eputades nagu lääne filmikunstis, vaid ikka korralikult), kuid armastusest ta veel eriti ei hooli. Kui tal avaneb tänu rikkale matroonile võimalus kunsti õppida, tundub kõik paremaks muutuvat, aga samas selgub ka, et Anal on probleem – tal käivad peal mingid imelikud hood, mille tagamaid ühe noore psühholoogi abiga uurima hakatakse. Ja sealt arenebki edasi keeruline ja küllaltki kaasahaarav lugu. Kuna film on tihedalt seotud hüpnoosiga, on ka film ise jagatud kümnesse ossa – Ana liigub koos vaatajaga tavapilgust alustades järkjärgult täieliku selguse poole.

Minu käest tuleb 9 punkti kümnest (sest mõned tegelaskujud olid minu jaoks liiga häirivad ja kohati asi ikka liiga diip) ja tahaks kohe kõva häälega karjuda, et VAADAKE, VAADAKE!!! Täna hakkan “Sügisballi” vaatama, saab näha, kas eestlased suudavad hispaanlastega konkureerida. 🙂

Üleval on pilt Anast sellisena, nagu ta minu meelest kõige ilusam oli ja pärit on see siit. Lisainfot filmi kohta leiab aga siit – ja treileri siit.

2 kommentaari “Kaootilisest tüdrukust (Caótica Ana)

  1. Kas sa võid anda täpsed lingid, kust sa said filmi ja subtiitrid. Ma kardan, et kui ma ise otsima hakkan, siis mul film ja subtiitrid ei taha hästi kokku minna.

  2. Kusjuures mul esimese hooga nii juhtuski – filmi sain Pirate Bayst (täpsemalt http://thepiratebay.org/torrent/4000162/Caotica_Ana.(DVDRip.Divx.Spanish), kus see on kaheosaline ja supakad tõmbasin kuskilt mujalt samuti kahes osas juurde, aga juhtus nii, et esimese osa supakad lõppesid 2 minutit varem ja teisel pidi neid siis õigeks ajastama (õnneks on mul Media Player Classic, kus on seda väga lihtne teha). Igatahes saab supakaid näiteks nendelt aadressidelt, ehk on need ka täpselt parajad, ma ausalt peast ei mäleta, kust sain :):
    http://www.moviesubtitles.org/movie-1181.html
    http://www.nowsubtitles.com/subtitles/178927/chaotic+ana+(ca%C3%B3tica+ana)/chaotic.ana.2007.dvdrip.xvid-iapula.html

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.