dogs

Üle oma varju ikka ei hüppa

Tulin veidikeseks maale närve puhkama, seda enam, et linnas midagi väga toredat ilmselt ootamas ei ole. Koerad on muidugi sillas, sest kõik kohad on jälle lund täis ja pole midagi mõnusamat kui lumes sumpamine. Aga mõni ei taha sugugi aru saada, et teistel on temaga võrreldes teatavad kasvust ja karvastruktuurist tingitud eelised – nii et sugulaste kökats (jah, Mnc, sa ei pea küsima, ta ON koer) üritas paaniliselt minu beebidega sammu pidada. Tulemused on pildi pealt näha. Kui hoolega vaadata, on näha, et tal on käppade ümber lumepallid – lõpuks ei saanud ta isegi normaalselt kõndida ja tuli süles tuppa tassida. 😀 Aga ise oli ta muidugi väga rahul, ikka tore ju, kui saad suurte poiste/tüdrukutega mängida. 😉

6 kommentaari “Üle oma varju ikka ei hüppa

 1. kindel, et koer…100%…pea annad?
  muuseas mõtlesin juba, et peaks sulle suulise noomituse tegema , et miks sa oma hinge ja blogi eest hoolt ei kanna..minul kui joodik-nõulaiferil ei ole nagunii midagi teha peale selle , et loen blogidest kuidas kõigil teistel elu on…jah suuline noomitus jäi ära kuna mul ei ole su numbrit enam, iseenesest võid ju saata ..mitte, et seda otseselt vaja oleks , aga tore on vaadata kui sul on tlelfoniraamatus palju nimesi…nagu oleks palju sõpru vms.
  Ps. ma arwan, et me sobime tegelt ilgelt hästi kokku, aga me lihtsalt ei tohi ühel ajal samas kohas olla…mis sa arwad väga-väga kaugsuhtest? 😀
  WIN MILLIONS OF DOLLARS BÄY CLICKING TIHS LINK (link not included)
  PPS. koerad on shefid, P.V.A. on ka….

 2. kusjuures mu õde küsis, et misasi see veel on, kui ta pilti nägi. mul õnnestus teda ainult läbi raskuste veenda, et see ON päriselt koer.

 3. Jaa, minu meelest saame me kah internetis kuidagi palju paremini läbi – ilmselt ka seetõttu, et me väldime vestlusi teemal “Kas Rents on valmis tunnistama, et aaria rass on kõigist teistest peajagu üle ja Mnc omakorda on kõigist teistest aaria rassi esindajatest veel vähemalt kolme Hitleri jagu üle ja tuleks seetõttu automaatselt presidendiks valida”. 😀

  Aga koer on aus, sedapuhku on tal isegi isasele koerale vastavalt sinine lehvike peas, enamasti peab ta roosaga läbi ajama, sest perenaisele meeldib see värv rohkem.

  P.S. Mnc, kui sul igav on, kas sa siis ometigi mu ilublogi loed vä? 😛

 4. Muuseas sa andsid tõsise tõuke aaria Rassi standard matemaatika leiutamiseks e. ühik on 1 hitler, 10 hitlerit on detsihitler, 1000 hitlerit= 1kilohitler ,10000 hitlerit = 1 megahitler, 10 kilohitlerit või 2 poolmegahitlerit.
  0,5 hitlerit on 1 sendihitler, 0,25 hitlerit = veerandhitler
  Sinu väärtus on muuseas 0,025 hitlerit e. sajandik millihitlerit,5 stalinit või 1 putin, ära pahaks pane, ole parem uhke 😀

 5. Mis siin solvuda, aga tahaks kohe teada, kes nii lahedad inimesed on, keda sa ühe või koguni mitme megahitleri vääriliseks hindad?

 6. ma’i mõtle nii kitsaste silmapiiridega, pigem mind kui matemaatikut huvitab kui palju on 1 kilo Hitlerist kilohitleritesse arwestatuna….
  PS. sul on endiselt väga halb maitse muusika suhtes….

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.