faith · hooker

tahaks kirjutada, aga…

kogu mu elu on nii poolkõva, et lihtsalt mitte midagi ei oska öelda. Näiteks hariduses – kandideerisin Austraaliasse vahetusüliõpilaseks – vastuseks ei tulnud EI ei ega JAA, vaid VÕIB OLLA (kõigi kandideerijate hulgast ainult kaks said selle vastuse). Tuleb oodata. Sotsiaalses elus – ostsin Antiflagi pileti ja kontsert jäi ära. Midagi pole öelda. Välimuses – tellisin Ebayst paari dollari eest pusa ja alles peale tasumist märkasin, et suure kirja “WE SHIP WORLDWIDE” all on väiksemas kirjas väheoluline info, veel väiksemas kirjas veel vähem oluline info ja kõige väiksemas kirjas, et tegelikult Aafrikasse, Prantsusmaale ja Ida-Euroopasse ikka ei saadeta. No kurat. Kuna hind oli tõesti ainult paar doltsi, ootan kuu aega (lootes selle peale, et nad ei tea, kus Eesti asub ja panevad selle ikka posti) ja kui selle aja peale kaup kohale ei jõua, saadan neile kirja, et mul siin Skandinaavias on teie firmaga väike jama. 😀

Selline elu siis, ei midagi põnevat.

4 kommentaari “tahaks kirjutada, aga…

 1. Müned lollid neegrid saadavad kauba välja kui sa märgid aadressiks “omaindeks Tallinn, Finland”.
  Asjad tulevad kauem aga lõpuks jõuavad kohale.
  Vähegi väärtuslike asjadega pole siiski julgenud proovida.

 2. Tänapäewal ei tasu eriti lootma jääda , et igasugu ahvid arwawad, et Estonia on sibulakasvanduslik väikelinn Colorados…Isegi Obama loeb hommikuti Elu24 , kui ta parasjagu KKK kodulehekülje peamoderaatori ülesannetega ei tegele.
  Ps. ja Anti-flag on kindlasti parem kui P.V.A. jah????my arse!
  PPS. Obama is nazi !!!!!!
  Päewa tsitaat. “Im very sad and planning suicide ‘cause i never been in such a wonderfull country like Estonia”- A. Hitler 1945. mai (raamatust “Hitler in English – order now!!! ” )

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.