alcohol · faith · idiots · me me me

Tõuse püsti ja astu välja! Sa saad sellega hakkama!

Võtsin end eile kokku ja otsustasin inimestega PÄRIS maailmas suhelda. No et nagu oma internetimaailmast veidi eemale või nii. Lõppes asi muidugi sellega, et läksin linna peale ja kohtusin juhuse tahtel ikka teiste blogijatega. 😀 Ja nagu alati selgus, et selleks, et kuskile välja jõuda, ei pea alati kaugele minema – kuna Zavood ja UG olid mõlemad tühjad, kõmpisin koju tagasi ja ülemised naabrid kutsusid mind peole. Ja kõrvalmaja omad kah. Päris tore oli, kuigi alkohol ei ole ikka minu cup of tea – alguses on lõbus, aga hiljem on lihtsalt totter. Seda enam, et mõni kaotab esimese klaasi peale kohe igasuguse mõistuse, empaatiavõime ja kõik muu, mis teda veel inimeste maailmaga ühendab. Aga vanu tuttavaid on sellest hoolimata lahe IRL-is näha (ei, ma ei mõelnud praegu Isamaa ja Reformierakonna Liitu) ja vahepeal on päris elu isegi tore. Kui sellega muidugi mõistlikult piiri pidada.

Pilt on pärit siit.

2 kommentaari “Tõuse püsti ja astu välja! Sa saad sellega hakkama!

 1. ei tea päris elu on tegelikult jumala võlts elu . Õiget fiilingut ei ole vot, midagi jääb nagu cyber lifest puudu…ntx see, et sa ei saa väita, et sa suudad algset “Beowulfi ” lugeda –
  Hwæt! Wē Gār‐Dena • in geār‐dagum
  þēod‐cyninga • þrym gefrūnon,
  hū þā æðelingas • ellen fremedon.
  Oft Scyld Scēfing • sceaðena þrēatum –
  mina näiteks tegelen sellega hetkel ning ma olen oma opponendi suutnud nii kaugele viia , et ta isegi on nõus seda tunnistama 😀
  Nagu sm. Goebbels sanas, et kui valetad siis valeta nii suurelt , et inimestel ei jää muud üle kui seda uskuda, väikseid valesid ei usu keegi….
  PS. ja zavood ei olnud päris tühi 😀

 2. No peaaegu. Aga tglt on minu internetihülgamise plaanid siiani kõik lõppenud kurva tõdemusega, et internet on rohkem “päris” kui päris maailm ja viimane ei suuda lihtsalt konkureerida, sest tal ei ole nii palju pakkuda.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.