faith

Ja meediale üks suur aitäh!

Alguses ehk tundub, et majandussurutise ränga koorma all on raske hakkama saada, aga lähemal vaatlusel ilmneb, et kogu riik on valmis õla alla panema, et just sind aidata. Koondamisraha sa küll ei saa, sest sind lastakse lihtsalt üle, ja toetuse saamiseks pead läbima tohutu bürokraatilise kadalipu, kuid masinast väljapoole jäävad inimesed on vägagi abivalmis. Näiteks ilmuvad Postimehes põhjalikud artiklid sellest, kuidas varastada – täna kirjutati sellest, kuidas ühe piletiga ühistranspordis mitu korda sõita saab. Väga tänuväärne teema. Homme kirjutatakse loodetavasti sellest, kuidas toidupoest maksmata minema pääseda ja Punase Risti kogumiskastist raha välja õngitseda. Ja ongi eluke kohe mitme pügala võrra kergem.

5 kommentaari “Ja meediale üks suur aitäh!

  1. Muidugi oleks tore kui iagataks vihjeid kummikomminduse alalt:D Minule tundub naljakas näiteks see, et inimesed tulevad bussi komposteerivad pileti ja sõidavad kaks peatust.. Ok mõnikord nad üritavad ilma läbi ajada aga menetlusteenistus tavaliselt koinib ja siis peab ju kalli pileti ära raiskama. wtf. kui bussiga sõitmine liiga kallis on siis kasuta jalgu. Tean ühte vahvat selli, kes sai üle kuu 600- trahvi, kuigi 100 eest oleks kuupileti saanud. Ühesõnaga mõistus tule koju ja nii kaua kui me ei taha 75% palgast maksudeks maksta peaks harjuma selle mõttega, et tasuta lõunaid ei ole olemas.

  2. Mina teen õllepudeliga nagu hiidlane pitsi viinaga, et kui herned olid pahaks läinud, pani pitsi viina lauanurgale ja ütles “Söö, hiidlane, siis saad viina”, pärast valas pudelisse tagasi ja ütles: “petta said, hiidlane!”

    Mina hakkan tööle, panen õllepudeli lauanurgale ja mõtlen, et kui väga tüütuks läheb, siis õllega saab ikka töö tehtud. Tööga läheb õlu meelest ära ja järgmine päev saab operatsiooni korrata. Kuni ma kogemata hoopis lõbu pärast õlle ära joon.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.