literature

Perekooli keelenõuandla tegutseb jälle

Seekord küsitakse siis, mida tähendab sõna familiaarne. Küsija on hädas ning palub vastajatel ka mõne näite tuua, et ta paremini aru saaks. Minu isiklik lemmik on selline:

Vanasti oli Maneezi tänaval avalik ja tasuta kemps linnainimestele. Küllaltki ropp asutus. Kui sinna meeste osakonda soristama läksid, siis alati keegi meelas tüüp ronis kõrvale roostevaba renni äärde, kohmitses midagi oma püksiauguga ning muudkui vaatas nagu ablas kukk, pea võõra tiltsu poole kaldu. Minu arust on see kõige ehedam familiaarne käitumine.

6 kommentaari “Perekooli keelenõuandla tegutseb jälle

  1. Omasooiharuse näide – Tuiksoo ja Reiljan.
    Mõlemad olla korruptiivusside sugu, nagu koer koera, nii leidvat ka ussisugu üksteist üles.

  2. Familiaarsuse piinlik tipp on see kui su sõber avastab sind onaneerimas ja sellegipoolest hakkab su laua tagant enda kadunud asju otsima hoolimata sinu karjetest teemal: “Kao minema kohe! kohe kohe nüüd!”

  3. Onaneerimisest rääkides on familiaarsuse piinlik tipp pigem see, kui lähed tuttavale külla ja esimeste asjades seas tutvustab ta sulle karpi, KUHU ta onaneerimisest tekkinud jäägid kogub.

    o_O

  4. Appi, teie kõrval on Perekool sama väärtusetu kui sitahunnik vabadussambaga võrreldes. Aga omasooiharus on põnev teema, sellest peaks kohe pikemalt kirjutama.

  5. Oma Soo mul on, aga iharust nagu ei tekita see kõdunevate looduse jääkide kogum. Ma ei ole küll kohanud ega isegi kuulnud, et kellegil Soo peale tõuseks.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.