faith · hooker · literature

Kuidas defineerida omasooiharust?

Nagu te ilmselt juba teate, on mul kirjasaatjaid üle kogu maa, ning mõnele ma vahepeal ikka vastan kah. Esiteks, sina, kes sa küsisid, kuidas saada kuulsaks – mul oli blogis kunagi link VÄGA lahedale artiklile, mis lahkas Paris Hiltoni käitumist oma brändi loomisel ja turustamisel, aga tundub, et ma olen selle kogemata maha kustutanud. Kui keegi leiab, võiks mulle ka jälle linkida. Senikaua, kallis lugeja, loe internetist Liis Lassi kohta ja tee kõike, mida tema teeb, aga paremini. 😀

Teiseks küsis Mnc hiljuti, kuidas defineerida omasooiharust/homoseksuaalsust. Kuna olen lahke inimene, jagan mõningaid levinuimaid definitsioone:

 • omasooiharus on vaimne hälve (Jüri Ennet)
 • omasooiharus on inimese seksuaalne tõmme teise samasoolise suhtes (Oudekki)
 • homod on inimesed, kes teisi basseinis ründavad. Eriti rasedaid (Ninataga)
 • homod värbavad uusi liikmeid; seda ka koolides ja lasteaedades (Ninataga)

Ehk siis, kui keegi veel aru pole saanud, siis homoliikumine on midagi tumedat ja salapärast, umbes nagu vabamüürlus ja ainsaks erinevuseks on see, et kui vabamüürluse tunneb ära salajaste käemärkide kaudu, siis homo tunned sa ära siis, kui ta sulle selja tagant ligi hiilib ja oma armsa külma nina sulle pihku pistab. Aga ole ettevaatlik, sest see on tavaliselt märk sellest, et kohe läheb suuremaks värbamiseks.

P.S. Mina nõustun jätkuvalt vanade kreeklastega – ilu ei kõlba patta panna, aga katsuda küll. Nii et parem ilus mees, kui kole naine ja vastupidi, parem ilus naine, kui kole mees.

12 kommentaari “Kuidas defineerida omasooiharust?

 1. et siis kokkuvõtlikult- ründevalmis samastsoost ujumissportlased kes vaimse hälbe tõttu käivad lasteaias või koolis ja tõmbavad üksteist , tundemärgiks ei ole mitte käepigistus vaid külm nina….. kuna ma olen kergelt tõbine siis on mu nina külm…või on see märk tärkavast omasooiharusest…ujumisega sai ka ju kunagi tegeletud….

 2. Väidetavalt pidi omasooiharuse esimeste ilmingute vastu hästi aitama tihe seks vastassoo esindajaga. Nii et marss sõbrantsi juurde!!!

  P.S. Kui sa palud tal end sel ajal David Beckhamiks riietada, siis tea – YOU ARE DOING IT WRONG!

 3. ahjaa muuseas selle sinu kommentaari ma panen talle igapäewaseks kohustuslikuks kirjanduseks , siis ei saa mind keegi selleks va kiimakotiks nimetada….
  Et tegemist pigem homoseksualismi vastase võitlusega MNC-rindel 🙂

 4. Mina ei kasuta sõna omasooiharus, sest see ei meeldi mulle. Ja mina kirjutaksin vastastikune (kuid ei välista, et olen võinud näpuvigu teha, sest mu klaveril just k-täht sai terveks). Ja ma ei ole sellega nõus, sest homoseksuaalsuse defineerimiseks ei ole vaja kahte inimest, võib täiesti ühepoolne seksuaalne tõmme olla samast soost inimese vastu. Aga aitäh muidu tsiteerimast 🙂 Ja tegelikult ongi vabamüürlus ja homoseksuaalsus üks ja sama organisatsioon. 😛

 5. Haha, tglt ma viitasin sulle lihtsalt selle pärast, et sa olid esimene, kellelt enamvähem adekvaatne ja neutraalne jutt silma paistis. Et nagu teisi pehmendada või nii. Aga ma teen siis paranduse vastavalt su avaldusele.

 6. Täiesti tagamõtteta küsimus: as sina olid salapärane tundmatu, kes umbes selle postituse ilmumise ajal külastas mu blogi otsingufraasiga “kaamos rules homo”? (mis ei pretendeeri küll kõiga pantsikuma otsingu auhinnale, ent oli ikkagi.. hm.. silmatorkav?) 😀

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.