alcohol · faith · hooker

me and my dirty mind

Jalutasin täna Ülikooli Raamatukogu ees (ma käin seal ikka veel vahepeal hängimas, et mu tuttavad aru ei saaks, et mind juba ligi kolm aastat tagasi välja visati) ja oh seda imet! – märkasin üht Tartu staarblogijat. Staar tunneb ikka staari ära, nii et loomulikult ligines ta mulle kohe, suudles aristokraatlikult mu kätt ja palus luba mu rasket kotti kanda. Või noh, peaaegu, pidin talle ise tere ütlema, kuid selle peale kutsus ta mind kohe lahkelt enesega ühe teise staarblogija juurde grupiseksile. Mõte jääb ju samaks.

Kuna päevakava on minu jaoks äärmiselt oluline ja hängimisperiood polnud veel läbi, pidin veekalkvel silmil hääsüdamlikust pakkumisest loobuma ja ronisin hoopis raamatukogu kõrgetest treppidest üles. Terve raamatukogu oli täis loodreid, kes teesklesid usinat õppimist, lootes, et emal läheb sellest kuuldes süda haledaks ja saadab ehk veidi õlleraha, nii et pidin järjekorras seisma – ja järsku kuulsin, kuidas teenindaja küsis minu ees seisvalt äärmiselt range kontorikostüümiga tagasihoidliku naisterahva käest:”Kas Te soovite nendega privaatkabiini minna?”. 😀

Ja jah, ma tean, et ülikooli raamatukogus on pisikesed privaatruumid, et inimesed rahus õppida või teadustööga tegeleda (igatahes mitte pornoajakirju vaadates onaneerida või pornostaaride nappide riiete lõikeid maha joonistada) saaksid, aga eelnenud sündmusi arvestades oli ikkagi naljakas. Tasub ikka tihedamini käia, seda enam, et lõpuks sain ka asjalikke asju tehtud (ja sirvisin veidi isegi antropoloogilist käsitlust naiste elust erinevates kultuurides*, mis oli päris lahe. Sest ma teadsin, et naiste elu näiteks islamimaades on hoopis teistsugune, kui lääne inimesed ette kujutavad, aga ma ei olnud kunagi lähemalt seda teemat uurinud).

Pildil on vahelduseks Tõeline Naine. Kaua me neid kuradima sootuid feministirajakaid ikka vahime.

*Ma oleksin pidanud panema postituse pealkirjaks All men are potential rapists, eksole? Kurat, ma teadsin seda!

6 kommentaari “me and my dirty mind

  1. Kurat, minu juurde mingisuguseid poisse vedama. Peksa sa saad.
    Eile viskas Tarts Maniaki lja, kui ta oli tund aega aknast välja ropsinud ja enesele 5 poolikut õlleta põrandale tekitanud.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.