faith

Emod ongi tähelepanuhoorad vs ema on sul emo

Puutusin täna antropoloogilise osalusvaatluse käigus kokku paradoksaalse teooriaga, et enamus blogijaid on emod ja enamus emosid on omakorda tähelepanuhoorad (kasutatav termin on siis otsetõlge inglisekeelsest variandist, mida tavaliselt kasutavad geid geide kohta. Ja Paris Hilton, aga tema on põhimõtteliselt transvestiit) – paradoksaalseks muudab selle asjaolu, et iga blogija, kes oma blogi just täiesti suletud uste taga ei pea, nii et keegi peale ema ja kassi ta parooli ei tea, on ju per se mingil määral tähelepanunäljas. ERITI, kui ta oma blogi blogipuusse on lisanud.

Igatahes kõlab see stereotüüpsele stereotüübiarmastajale nagu aksioom, eksole? Ei tasu ainult unustada, et see on kahe teraga mõõk – kui ka kõik emod oleksid tähelepanuhoorad, ei oleks sugugi kõik tähelepanuhoorad siiski emod. Või tahate Tõehetke Lilitit ja Liis Lassi emodeks nimetada? Ja kes meist ei tahaks kunagi kas või natukenegi tähelepanu? Ehk kui tsiteerida klassikuid:”Igaühes meist on killuke munni ja Anu Saagimit.” Samuti ei saa öelda, et kõik blogijad ilmtingimata emod oleksid – või tuleb keegi mind või näiteks krokut või wildi emodeks nimetama? 😀 Ma ei riskiks isegi seda öelda, et kõik enesevigastajad emod on, sest tean mõnda päris karmi tüüpi, kes leidsid, et tätoveeringud on liiga igavad ja nüüd scarringuga tegelevad.

Nii et tähelepanuhoor võin ma olla, aga kui keegi üritab mind emoks sõimata, vastan ma Mart Juure üleeilsete sõnadega, mida tema, tõsi küll, hoopis Isemõtleja pihta kasutas – igasugu isemõtlejad võivad täitsa iseseisvalt mõelda ja iseseisvalt perse minna.

P.S. Kõõm, võid sa ise olla, ma olen ilublogi pildi peal täiega pandav. 😀

19 kommentaari “Emod ongi tähelepanuhoorad vs ema on sul emo

 1. perse! ma pole üldse kuulnud, et ma peaks kuskile minema? mille eest! ja ma veel kuulan-vaatan selle vana impotendi kõiki *näljas saateid!

  ma oleks hea meelega emo, aint kurbutseda ei viitsi. tähelepanu on aint niikaua kena, kuni seda nood inimesed pakuvad, kes tähelepanu alla sattujale meeldivad. aga elu pole unistus, seega tähelepanu võib vabalt ka jama olla. ja enamasti ka on, sest end väljendama kipuvad liiga tihti need, kes mitte millestki mitte midagi pole aru saanud.

  nagu ka juures olevast pildist järeldada võib.

  1. Hmm, ehk on siis Eestis tõesti teisigi Isemõtlejaid – Eurovisiooni kommenteerides nad rääkisid Isemõtlejast, kes olevat Mardi kohta pahasti öelnud ja Mart avaldas ülalviidatud arvamust. Minu meelest käis ka mingi märkus vasakpoolsete kohta läbi, nii et ma ei tulnud selle pealegi, et nad kedagi teist mõelda võiks. (Jah, marss r2 kodulehele saate kaht viimast tundi läbi kuulama! :D)

 2. ma ei ole viitsinud asja juurtega tutvuda ja praeguse postituse kommentaaridest libistasin ka suht pealiskaudselt pilgu üle, aga kuna ma tahan ka äksõnist osa saada siis pakun välja, et kellelgi võiks molli anda, minupärast kas või emo-blogijatele või blogi-emodele…

 3. A ma lõikasin kala täna köögis. Ilmselt olen emokala. Kes mulle molli tahab anda? Ma võtan hea meelega hambasse.. a ainult üks tingimus on. Korraldame asja raekoja platsil, sest mul on publikut ja tähelepanu tarvis.

 4. Tere emo. Kirjutan sulle esimest korda. Kirjutan sellepärast, et ma esimest korda loen ühe emo blogi. Täitsa ‘huvitav’ on. Ilusat emotsemist sulle.

 5. assa kus selle Juure perse ikka mahutab !
  mina seda emodust ei oska defineerida, aga miskipärast on minu jaoks kõige emomad just Juuroja, juhtpoliitikud, lassid ja muud tissitussid, sest nemad tekitavad mus tugevaid emotsioone – negatiivseid . niiet kui ma tahan kellegi valus visklemist nautida, siis loen -kuulan nende üllitisi . tundub, et emod on hypid ..

 6. ”Igaühes meist on killuke munni ja Anu Saagimit.”
  Ei ja tuhat korda ei klassikale! Kui sa mõtled sellele, keda sinu tutvusringkonna mõned liikmed Munniks nimetavad (ehk I.Tami…-le), siis keeldud sinagi munnist kasvõi killuke olemast, kui me ka ühiselt kokku 2,5 ajusaagimit võime moodustada.

  1. Pean kahetsusega tunnistama, et vahel tunnen ka mina end veidi temasarnasena – näiteks siis, kui olen kedagi täie veendumusega midagi tegema õpetanud ja hiljem selgub, et ma pole tegelikult ise asjast sittagi teadnud. Sellistel hetkedel tuleb küll kohe meie suur juht meelde. 😀

 7. “Igaühes meist on killuke munni…”

  Irw. Mis ma selle munnikillukesega teen, ma võtaks täiskomplekti rasvast mehetüra.

  Selle minu killukese võid sa endale nt. peesse pista.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.