faith

Tegelikult ma ei vihka mehi :)

Tahtsin lihtsalt kinnitada, et tegelikult ma ei arva, et kõik mehed on sitapead, isegi mitte, et kõik EESTI mehed on sitapead. Vastupidi, mulle isegi meeldib keskmise eesti mehe rahulikkus ja vaoshoitus, kuni mind sellega koos elama ei sunnita. Näiteks sain ma hiljuti eriti armsa komplimendi, mis sobib suurepäraselt anekdoodikategooriasse “garjatšije estonskije parni”.

Nimelt, nagu ma varemgi maininud olen, olin ma vahepeal ühes kunstiringis modelliks. Peale ühte poseerimist tuli üks tüdruk ja põhimõtteliselt kallas mind komplimentidega üle, öeldes, et ma olen ta lemmikmodell, näen ilus välja, võtan alati huvitavaid poose jne. Tegi tuju heaks küll, ei saa kurta.

Igatahes jalutasime me peale seda ühe osaleva noormehega, kes on alati mulle väga meeldiva, targa, andeka ja igas muus mõttes rohkem kui hea mulje jätnud, koos kesklinna poole ja ühel hetkel lausus ta eriti tagasihoidlikult:”Ma tahtsin tegelikult ka öelda… Et kõik see, mis see tüdruk ütles, ma arvan ka nii.”

Ja tuleb öelda, et selline põhjalikult kaalutletud kompliment tagasihoidliku poisi suust on tunduvalt muljetavaldavam, kui mõne jutuka tüübi pidevalt voolav meelitustelaine. Ehkki (n.ö. eelmise postituse jätkuks) on muidugi raske öelda, kumma inimtüübi puhul on tõenäolisem, et nad solvudes kas või nädal aega järjest vaikusstreiki teha võivad. Kuigi mul on raske ette kujutada, kuidas vaikse inimesega üldse tülli saab minna, on ka leppimine kindlasti selle võrra keerulisem. 😉

Üks kommentaar “Tegelikult ma ei vihka mehi :)

  1. Mul oli sama emotsioon, kuuldes komplimenti kellegilt, kellelt seda kõige vähem oodanud oleksin. Tunne oli kindlasti parem, kui pärast klubist käiku meelitusi meenutades.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.