Uncategorized

Rents otsib SS-i.

See saab olema minu uue riäälitišõu nimeks. Ja see ei tähenda, et ma SS-lasi otsin, vaid SüdameSõpra. Mitte et mul sõbrannasid vähe oleks, aga kuidagi on juhtunud nii, et nad on kõik kas munadega eided, gootihoorad või mõlemat. Mis iseenesest on väga tore, selle pärast just nemad mu sõbrad ongi, aga see tähendab seda, et mul ei ole mitte kellegagi randa minna, sest nad kas ei taha oma lumivalget nahka kaotada või ei viitsi lihtsalt rannas tühja passida. Või mõlemat.

Praegugi tahaks homme randa minna, sest viimane reis jättis mu rinnad ebaproportsionaalselt valgeks (mäletate, ma rääkisin, mis juhtus, kui ma seal palja ülakehaga päikest võtsin, nii et rohkem ma seda ei proovinud) ja lisaks tahaks lihtsalt päikest nautida, kui seda nii harva saab, aga üksi on ju igav. Tegelikult üks tüdruk isegi kutsus mind terveks päevaks maale, aga kuna ma olen viimane neetud hing, kes ikka veel kooliasjadega ka peab tegelema, ei saa ma sinna minna. Nii et tuleb loota, et hea raamat võib sõpra asendada ning lihtsalt lugedes aega parajaks teha.

P.S. Ma tegelikult kujutan Wildi ette küll rannas minu kõrval lebotamas, samal ajal küüsi viilimas ja viimasest “Unistuste Printsessi” saatest rääkimas. Teeme ära? Kuigi miskipärast seostub ta mulle pigem ühe Mirjamiga, kes on äärmiselt tore tüdruk, aga omab tunduvalt rohkem mune kui keskmine mees ning kelle jaoks rannas käimine tähendab eelkõige seda, et ta joob õlut kuni “preilid” (= minusugused) ujuvad. Kroku raudselt käib päriselt rannas.

Pilt on pärit siit.

9 kommentaari “Rents otsib SS-i.

  1. Õnneks valitseb meil siin Vanas Maailmas võrdõiguslikkus, nii et kui kombluspolitsei meeste ja naiste paljast ülakeha võrdsetel alustel ei käsitle, saan ma nad kohtusse kaevata. Vabadus viib rahva barrikaadidele!

 1. Mulle ei meeldi rannas vedeleda, eriti kohtades, kus inimesed kisavad, lapsed hambaalused liiva täis jooksevad ja märjad penid end raputavad.
  Ujumise mõttes on parem õhtul käia.
  Õlut juua kui päike lagipähe paistab?! Valus.

  Ja küüned – jestas, need tuleb ikka proffide hoolde usaldada, mitte amatöörina küüneviiliga läheneda.:P

 2. Oot… kas mina olen üllatusmunadega eit? 😀

  Randa ma niikuinii ei tule, sest mul on töö-öö-öö-öö-öö… Muidu isegi ju pulli pärast võiks.

  1. Ei, tegelikult ma mõtlesin üht päris Mirjamit (ise ka kahtlustasin, et keegi võib hakata seda “Mirjami saladusega” seostama), kelle kõrval sina oled tõesti umbes sama naiselik kui printsess Diana. Kuigi tuleb tunnistada, et meheliku mõtlemisega on teid mõlemat õnnistatud. 🙂

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.