hooker

vaikus eetris

Kuidas puhkused edenevad? Ma küll tunnen, et juba kuu aega Eestis oldud ja okserefleks hakkab pead tõstma. Rääkimata sellest, et kui inimesed muudkui üritavad sinu ümber aedikut ehitada, ei ole vahel lihtsalt mingit muud võimalust, kui sellest üle ronida. Nii et ma lähen vaatan veidi, mida mujal Euroopas tehakse. Esialgu on plaanis augusti alguses tagasi tulla, aga tegelikult on vist pigem nii, et kui Punk n’ Rolli ajaks siia midagi kirjutatud ei ole, pole mõtet rohkem refreshida, sest ma olen kas vägistatud ja kraavi visatud või otsustasin interneti maha jätta ja Hispaanias PÄRIS elu elama hakata.

See viimane pole tegelikult muidugi võimalik, sest minusugune netisõltlane ei kohane enam kunagi tavaeluga. Selles staadiumis pole loobumine lihtsalt võimalik. Ja tegelikult on ilmselt ka esimene variant võimatu, sest kuna isegi mu paksud sugulased arvavad, et ma olen üle mõistuse kole, on tõenäosus, et keegi mind vägistada tahaks, väga väike. Ka perverdid valivad, you know. Nii et ehk lihtsalt see kraavi viskamise osa.

Kui teil on midagi hädasti vaja (see käib nüüd eelkõige mu tuttavate kohta, ma loodan, et võõrad ei vaja mult midagi) ja mu korterikaaslased teid aidata ei oska, siis… Siis on sitasti, sest džunglis ei ole telefone. 😀

P.S. Ja kui teil vahepeal igav hakkab, võite “The Watchmen’i” vaadata – tõesti lahe film, pea kolm tundi küll, aga seda aega kahtlemata väärt. Koomiksifilm, mis ei ole päris koomiksifilm, vaid on veel parem.

P.P.S. Ma olen nüüd ka mängublogis ja avaldasin seal juba oma esimese arvustuse.

Üks kommentaar “vaikus eetris

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.