faith · hooker · me me me

ilmselt ei kuule te minust enam kunagi

Nimelt on Rents üks neist jubedatest eitedest, keda on peaaegu võimatu ilma füüsilise vägivallata distsiplineerida. Ma muudkui üritan ja üritan endale sisse viia ranget päevakava, et ma mitte ainult ei teeks iga päev midagi asjalikku (sellega saan ma isegi hakkama), vaid et ma teeksin ka igasugu loovat mõtlemist ja reaalset tööd ühendavaid asju, mida ma teoreetiliselt väga teha tahaksin, aga milleni ma kunagi ei jõua, sest kogu pealehakkamine jätab mind kohe maha, kui ma selle peale kas või mõtlen, nii et lõpuks on kogu mu eksistents ainult iseenda vere imemine.

Nii et ma olen jõudnud otsusele, et kuna muu mu kehas pesitseva jubeda hoora puhul ei aita, tuleb mind treenida nagu koera – positiivse ja negatiivse motiveerimise abil. Ehk siis selleks, et ma võiksin raisata aega True Blood´i vaatamisele (uus osa on muide väljas ja eelmine lõppes nii huvitavalt) ja blogi kirjutamisele, pean ma enne tegema midagigi asjalikku. Kui seda ei tee, siis, kahju küll, ei saa ka netis jaurata.

Nii et reisikirja kolmas osa jõuab ehk täna õhtul avaldamiseni, kui ma enne seda suudan end kokku võtta ja mõned muud asjad kirja panna.

P.S. Päris maailmast rääkides – põhimõtteliselt käin ma nüüd tööl. Hoian nimelt last. MINA!!! LAST!!! Aga reaalsuses ei ole asi sugugi nii hull, sest õnneks on mulle sattunud üsna meeldiv eksemplar (=röögib minimaalselt ja on hõlpsasti motiveeritav ja tundub ka üsna kiire õppimisvõimega olevat) ja iga päevaga läheb olukord natuke vähem jubedaks. Ja tegelikult on äärmiselt huvitav vaadata, kuidas selline väike inimeseloom iga päevaga natuke edasi areneb, sest praegu on ta just selles vanuses, kus esimesed sõnad juba tulema hakkavad ja on näha, et ta ise hirmsasti tahab ennast väljendada. Kuigi isiklikud lapsesaamissoovid lükkab selline kogemus siiski kaugemasse tulevikku. 😀

3 kommentaari “ilmselt ei kuule te minust enam kunagi

    1. Väike annus sõbralikult diktaatorlikku kasvatust kulub igale lapsele ära. Pealegi keelan ma teda ainult siis, kui ta teeb midagi, mis talle füüsiliselt ohtlik on (ja ka sel juhul püüan pigem tähelepanu kõrvale juhtida), nii et tal on päris mõnus olemine.

      1. Rents on ju vääga hää lapsehoidja! Pole mitte hirmugi, et ta kasvatustöö asemel õlut hakkaks libistama. Ja lapse ema sõnul on koerapidamise kogemusest lapse treenimisel üha kasu. On ju teadmine olemas, et tuleb jälgida ega treenitav elukas sita sisse püherdama ei lähe…

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.