alcohol · art

Naise koht on VAIT! (ehk kuidas Rents Ninataga nõu kuulda võttis ja kööki kadus)

Krt, Eestit on vist tabamas magnettorm, tupetuuled või midagi veel hullemat, igatahes – mark my words!!! (see oli nüüd hauataguse häälega vaikselt hüütud, mis tegelikult on täiesti võimalik) – kummalised asjad on juhtumas! Esiteks õnnestus mul vist peaaegu MNC tundeid haavata (ma ei saa aru, kuidas, ma ei öelnud midagi, mida ta ema iga päev ei ütleks*) ja teiseks otsustasin ma teist õhtut järjest, et annaks tähistamisele oma panuse KÜPSETAMISEGA.

Pannkooke ei õnnestunud isegi mul ära rikkuda ja ainuke persekeeramine nendega seoses oli täiesti sihipärane, ehk siis see, mida üldiselt söömiseks nimetatakse. Tänase plaadikoogiga tundub vähe teine lugu olevat. Tegin kõik täpselt retsepti järgi – välja arvatud see osa, et Tanel väitis, et TEGELIKULT segatakse võid kuumutades ja ei hoolinud minu väitest, et internet ei valetaks mulle, nii et eks ma siis järgisin ta nõuandeid. Ühel hetkel avastasin, et vähe kummaline, selle koogi sisse piima ei käigi, aga pole hullu, välimus on täiesti normaalne. Kuigi alguses jäi taignast väheks, nii et ma tegin seda veits juurde ja uus tulemus oli miskipärast hoopis teist värvi ja teise konsistentsiga. Igatahes olen ma üsna kindel, et maitse on see, mis loeb, ja kõik, millele saab kaneeli, tuhksuhkrut ja jäätist peale kallata, lihtsalt PEAB lõpuks hästi maitsema.

Jaa, mul ongi vahelduseks igav päris elu, aga see-eest maitseb hästi. Musid!

* Ei, ma ei öelnud talle, et ma soovin, et oleksin aborti teinud.

Edit: See kõige viimane oli nüüd ikka nali, eksole. Ärge hakake mulle heitmeili saatma.

5 kommentaari “Naise koht on VAIT! (ehk kuidas Rents Ninataga nõu kuulda võttis ja kööki kadus)

  1. Nu nii hull see asi vast ka ei ole, et ennast haavatuna tunneksin, pealegi nii nagu mina ei tohtivat lausuda sõnagi laste teemal, nii ei tohiks ka sina midagi emadest rääkida, vot!

  2. äss äss .. 😀
    Just naised kööki..
    P.S: Peale selle mida ma täna tegin olen ka mina teinud 1. kartulisalatit 2. kooki 3. segasin kokku veel mingid kummalised segud …
    Ja ära narri MNC-d, eksole.. täna on ta minu popp poiss 😛

  3. Võid segatakse igat moodi, mõne koogi sisse käib sulatatult, mõne sisse tuleb toasoe või ära segada, viimane on lihtsalt raskem, aga samas tuleb parem ja peenem tekstuur, kui õigesti nühkida. Kui piima ega hapupiima koogi sisse ei käi, siis tuleb sellisest pehme võiga taignast keeks ja eriti ilus on see, et kergitusainet pole vaja panna, kui sa sinna just midagi ülihaput, nt tooreid tikreid sisse ei sega, nii et seda peaks kuidagi soodaga tasakaalustama.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.