Uncategorized

lemmikblogid

Mormelar on pannud mulle kaela kohustuse rääkida oma lemmikblogidest, aga kurb tõde on see, et viimasel ajal mul ei olegi neid. Eelistan nimelt autoreid, kes kirjutavad millestki põnevamast kui oma mustadest sokkidest ja naabri vastikust hingeõhust või vähemalt oskavad ka sel teemal huvitavalt kirjutada, aga kõik need, keda ma VÄGA lugeda armastan/armastasin, on haruharva kirjutama hakanud ja mõne puhul tekib koguni kahtlus, et neil võib ka internetiväline elu eksisteerida – kroku, Absolutely Fabulous, Karl Lont.

Kui mõtlema hakata, siis ühe siiski lisaks – MNC-d ma viimasel ajal kadestan tema oskuse pärast igasugustest esseistika reeglitest laia kaarega mööda käia ja vahel kobamisi neile peale kusta – olen täiesti teadlik sellest, et ilmselt on antud ilming tingitud tema vähesest informeerituseastmest konkreetses diskursuses,* kuid see ei vähenda sugugi minu imetlust kõigi suhtes, kes suudavad kastist välja astuda. Liigse hariduse üheks kaasnähuks on pahatihti sellise isetegevuslikkuse kiire mahatampimine, väljajuurimine ja selle viljelejate ninaluude murdmine, mille tulemuslikkust ma ka enda peal liigagi teravalt tunnen. Nii et ka tema on igatahes misiganes auhinna auga (see oleks teda tundes valetamine olnud, nii et asendage see vabal valikul mõnega järgmistest sõnadest: kogemata, täis peaga, nalja pärast, telekavaatamise kõrvalt) välja teeninud.

Ahjaa, pilt ütleb rohkem kui ohsakuratkuipalju sõnu, nii et saagu neid kohe kaks. Nooh, kas hakkas miski südames torkima? Pole lugu, kinnita endale, et need pildid ei käi sinu kohta. 😀

* loe: ilmselt ei tea ta esseistikast essugi

4 kommentaari “lemmikblogid

  1. hahha…sind tundes peab mainima , et need paar rida lausa tunnustuse – kuid mitte otseses mõttes loomulikult, selles kausdses, veel kaudsemas – järgi lehkvavad …mitte , et mul seda vaja oleks.

    “Telekavaatamise kõrvalt” tõmba maha, kuna ma vaatasin telekat viimati siis kui sealt Top Gear oli, mingi talv ja enne seda ma ei mäletanud, et kas mu telekas läks katski või polnud seda lihtsalt mõtet tööle panna.

    Ps.Jaile hakkab varsti laimu levitama

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.