hooker

Vaimne vägivald

Mida teie arvaksite, kui teie sõbranna helistaks teile öösel kell kaks, taustaks kisa ja laamendamine, ja küsiks, kas ta võib ööseks teie juurde tulla? Noh, minu sõbrad igatahes saavad juba aru, milles värk on ja ei arva, et Tanel või K mulle kodus vastu lõugu on andnud. Nimelt on probleem selles, et Atu jooksuaeg on jõudnud nii kaugele, et Oskar täidab oma aega pideva kiunumise ja ila maha löristamisega ning kui ta teise tuppa panna, üritab ust maha murda ja kisades mõista anda, et see, mis toimub, on täiesti alatu. Meil on aga siiski kindel plaan kätt ees hoida ja mehetegusid vältida, nii et peame selle välja kannatama. Tavaliselt oleme ta nendeks paariks kõige hullemaks päevaks lihtsalt vanaema juurde viinud, aga seekord see lahendus hästi ei toimi, sest vanaema on siiani pahane, sest viimati otsustas Oskar iseseisvalt koju tulema hakata ja saadi alles viimasel hetkel maantee äärest kätte.

Nii et veetsin öö Atuga Taavi juures ja täna läheme Oskariga Maarjale külla. Milleks siis sõbrad on. 😀

4 kommentaari “Vaimne vägivald

    1. Pole veel kolme tonni üle jäänud. Vahepeal üritasin kõrvale panna, aga siis tuli jama ja kulus lihtsalt söögi peale ära. Ja kui praegu ka oleks raha, läheks oi kui palju enne muude asjade peale, üks libedasõit tahab tegemist, üks 7000 eeku maksma läinud hambakroon kinnimaksmist jne.

  1. Veel üks põhjus koduloomi korteris mitte pidada. Muidugi voodiloom kuulub erandite hulka.
    Ma ei kujutanud ettegi, et kodulooma raviteenus võiks olla nii tulus äri.

    1. Irw, jooksuaeg on ainult korra 8 kuu jooksul, nii et pole see nii hull midagi. Tavaliselt läheb isane lihtsalt paariks päevaks “komandeeringusse” ja puhkab mõnuga maal.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.