Uncategorized

Haigena tööl

Tean küll, et nüüd saan terve hulga sõimavaid kommentaare, sest tõsi ta on, et ma töötan siiski koos 500 inimesega ja tõsi on ka see, et mõne inimese meelest viitavad kõik haigusnähud hetkel ilmeksimatult seagripile. Tulgu kas või ninast verd, see on kindlasti seagripi sümptom, mitte pole tingitud sõbra raskest rusikast.

Aga tegelikult oli lugu lihtsalt selline, et ma tundsin end päev otsa täiesti normaalselt, kuni kell seitse järsku külmavärinad algasid. Töö-öö hakkab aga kell 9, nii et ilmselgelt ei ole lihtsalt võimalik kahe tunniga asendajat leida – tüdruk, kes enne mind tööl oli ei saa ju 24 tunnist vahetust teha. Lisaks on üsna tõenäoline, et siit ma selle haiguse saingi, sest terve neljas korrus oli alles mõned päevad tagasi pikali maas – ja tavaliselt istun ma öösiti ainult arvuti taga, sest öösiti inimesed magavad.

Nii et muidugi tulin tööle, ei olnud ju teist valikut. Selgus, et öö on keskmisest tunduvalt aktiivsem – tutvusin ühe kuulsa blogijaga, aitasin tüdrukut, keda oli röövitud, siis veel ühte tüdrukut, kelle laest tuli vett ja jõin teed Taaviga, kes vastutulelikult mulle koormatäie erinevaid tablette tõi. Nüüdseks olen juba umbes sada tassitäit teed ära joonud ja kahe jakiga higistan kogu aeg nagu siga (hmm, milline huvitav võrdlus), aga ühe jakiga on külm. Või siis ükskõik, mis mul seljas on, kuum ja külm on vaheldumisi. Ja kurk valutab. Õnneks on tunne, et tablettidest on ikka veits kasu ka olnud, nii kehv enam ei ole, kui alguses. Tegelikult on praegu isegi kõige suurem mure see, et ma pean hommikul tund aega koos ülemusega tööl olema, aga ma olen oma riided juba täiesti läbi higistanud ja ilmselt haisen hommikul nagu poleks end neli päeva pesnud.

P.S. Pole üldse ime, et igasugu gripid ja niisama külmetused kõige rohkem mööda koolilapsi käivad – need peavad ju kogu aeg kohustuslikus korras ninapidi koos olema.

P.P.S. Ei, ma ei kahetse ka seda, et ma ka tavalise gripi vastu vaktsineeritud pole. Joon kaks päeva teed ja võtan rohtu ja kõik saab korda.

Üks kommentaar “Haigena tööl

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.