Uncategorized

Seekord on mul tõesti häbi

Mõistusega saan aru, et see ei ole minu süü, aga häbi on ikka. Käisin eile koertega jalutamas ja jalutusplatsile lasin nad lahtiselt jooksma. Kes ei tea, siis Tartus on Eedeni taga väga pirakas plats. Koertel muidugi tore, aga Oskar jooksis ühte prügisse mattunud põõsast nuusutama. Ma käratasin, et midagi süüa ei tohi ja isegi ei mõelnud rohkem selle peale, sest Oskar keeras nina eemale ja tõstis lihtsalt jalga. Aga lähemale jõudes avastasin, et kuigi põõsas oli tõesti prügi täis, oli just selle koha peal suur räbaldunud tekk ja veidi eemal ka kaks patja. Mis tähendab, et tõenäoliselt ei viska inimesed sinna lihtsalt prügi (sest oleks tõesti tunduvalt paremaid kohti, kuhu seda viia), vaid keegi magab seal öösiti ja põhimõtteliselt lasin oma koeral seega lihtsalt kellegi voodisse kusta.

Tõesti, maru sitt tunne on nüüd mõelda, et see tüüp jõuab kunagi oma magamiskohta tagasi ja peab nüüd ennast kusese teki sisse keerama. 😦

10 kommentaari “Seekord on mul tõesti häbi

 1. Sellisel aastaajal?
  Tüüp on ammugi endale uued padjad varastanud ja üldse, too meile kaks liitrit õlli ja tule Merca presentatsioonile, mis algab poole-teise tunni pärast

 2. No aga mine sinna mingi paari päeva pärast ja vaata, et kas seal tõesti on keegi. Võimalik, et mõni kodutu tõesti elabki seal, need raisad on jube vastupidavad, umbes nagu prussakad. Kannab telki ja magamiskotti kaasas endaga, aga magamistarbed jätab sinna, näiteks.

  Kui seal tundub, et keegi on vahepeal elanud-olnud, siis võid südame rahustamiseks kuskilt kaltsarist osta mingi 5.- teki ja vii see sinna, mähi pudeli õlli ümber ja jäta vabandav kiri (igaks petteks kakskeelsena :))

  1. Seltsimehed ei viitsi endaga midagi kaasas kanda. Keegi on kunagi suvel seal elutsenud ja vedelema jätnud, kui külm kallale tuli. Mulle on see koerasitutamisplats ka tuttav, ilmselt ma tean, kus see juhtus. Need riided vedelevad seal juba vähemalt augustikkuust. Eks suve jooksul on nii mõnigi parm seal maganud ja ennast täis sittunud. Ja nii mõnigi koer on oma põit kergitanud.

 3. üldiselt…juba see on vaeste irvitamine, kui sul on kaks ennast täisõginud meest.
  Nendel, ked kruvalt oma päevad peavad koodusese veetma ei ole sedagi.
  ja siinkohal ei ootaks haletsevaid jutte. vaid konkreetset tegutsemist.

  1. Mis mõttes “mul on kaks ennast täisõginud meest”? See, et mu korteris on kaks meest, ei tähenda, et ma automaatselt mõlemat oman, rääkimata sellest, et kumbki pole ka täisõginud.

 4. lugu lihtsalt sellest, et selle raha eest, mida tavaline koeraomanik oma koerale kulutab, saaks ülal pidada ühe asotsiaali.
  Ütleme, et vahetaks lihtsalt su koerad kahe asotsiaali vastu.

  1. Sellega on see asi, et ma ei ole valmis üleval minema inimest, kes joob ja ei ole valmis ise kuidagi panustama. Siiani olen kokku puutunud nii mõnegi asotsiaaliga (kellest mitmel on kodu olemas olnud), aga ükski neist pole tahtnud päriselt tööd teha või kui on oma jutu järgi tahtnud, pole alkoholi tõttu sellega hakkama saanud. Koerad võtavad vähe ruumi, ei haise alkoholi järele ja ei mögise, nii et eelistan neid iga kell.

  2. Kaks asotsiaali ei ela kahe koera toitmiseks kuluva rahaga kohe kindlasti ära. Koerte koolitamisele kuluva raha kollitoidu peale kulutamine tundub väär – olgu siis kollidel ka kulekuskoolitus ja agility, mitte ainult ninaesine. Surnuks näljutatud asotsiaalid oma katuse all on aga ilmselgelt isegi R-le liig.

   Ja nagu R. juba mainis, koerad ei lähe vähemalt ise iialgi alkoholi järele. 😀

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.