art · hooker

MNC ON PALJASTATUD!!!

Juba pikka aega on staarblogija MNC varjanud end varjunime taha, kasutanud avataripilti, millel on kujutatud habemikust kiilaspead ja võib julgelt öelda, et endast rääkides on ta loonud lausa võltsidentiteedi. Aga tõde tõuseb, vale vajub, nagu öeldakse ja loomulikult ei jää kõikenägevate blogijate silmade eest miskit varjatuks. Mina nimelt, kuigi ma ei taha hoobelda, olen superguugeldaja ja suisa nii osav, et mind võiks julgelt võrrelda Suure Irja enesega. Kuigi, nagu ma juba mainisin, ma ei taha hoobelda – seda enam, et tegelikult on üllatav, et keegi seda varem ei märganud. Pange lihtsalt google’i pildiotsingusse täheühend “Mnc” ja voila! on teie ees ülalolev pilt.

Igatahes, ütlen kohe ära, et mina mõistan MNC-d täielikult. Naisel ei ole kerge tänapäeva meestekeskses maailmas hakkama saada ja paljud kirjanikud on ennegi meessoole viitava pseudonüümi kasuks otsustanud, et võrdsemates tingimustes võrrelda. Nii et I’ve got your back, sister! Lihtsalt blogijana seisan ma siiski ülemaailmse tõe ja kõigi vandenõude paljastamise eest, mistõttu ma lihtsalt ei saa seda enda teada hoida – loodan, et ma sellega palju pisaraid ei põhjusta. Naisfännid, keda sa oma teeseldud maskuliinsusega võluda suutsid, nutavad nagunii.

P.S. Päris hea raam sul, MNC!

9 kommentaari “MNC ON PALJASTATUD!!!

 1. njaaa….tead Trashi blogisse ilmus ka üks kommentaar, mis paistis lausa silma elajaliku kõnepruugi ja umbjoobele viitava käekirjaga…selle oli postitanud MNc, ehk siis minu kolmas alter-ego, keda meie SUPERGOOGELDAJA miskipärast seiani leidnud pole 😛

  Nüüd sul pole enam midagi leida, sest ma paljastasin ennast kõigil rinnetele….böööö!

 2. ja sa PIDID muidugi JUST SELLE pildi üles panema – onjääää?
  Ma alustasin dieeti sama päev muuseas – onjää?
  Hea tibi oled ikka – onjäää?

  1. Mul on ju esimest korda viie aasta jooksul aega. Mis tähendab, et kui mul on 12 tunnine tööpäev, millest ma enamuse veedan arvuti taga, ei pea ma seal enam kodutöid tegema või õppima = tuleb muud tegevust leida.

 3. No jah, ikka nõrgemate kallal…
  Rents sa ka ei saa kohe? Oleks Kiilakas ja habemik, sa ei julgeks närida aga nüüd…
  Ai ai ai 😦

  😛 😛 😛 😛

  1. Kamoon, ega minusugune nõrk pisike tüdruk ei saakski suurte meeste kallal ülbitseda. MNC on nagu õlekõrs, nii et kuni ta vene pätist boyfriend välja ilmub, tunnen end üsna kindlalt.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.