faith

Sooner or later we’re all someone’s dog

Tüdinenud mõrd on oma selle aasta ainsa jõulukingituse ära pakkinud, trenni teinud (järgmise aasta stripparite meistrivõistluse karikas TULEB minu kapi peale, pean ainult leidma kellegi, kelle kodus on piisavalt ruumi, et ma sinna posti saaksin püsti panna), juukseid kamminud, ohates küüsi viilinud, marutõbise näoga ringi vahtinud ja on nüüd täiesti tüdinud. Mis mõttes veel 2 tundi kojuminekuni? Praegu on ju juba ajusurm!

Lõpuks jõudsin isegi sisevaatluseni ja avastasin ehmatusega, et neil koristajatel, kellest ma siin rääkinud olen, võiks olla lausa hämmastav sarnasus minu ja Maarja tulevikuga – üks neist vihkab valimatult kõiki ja teine on loomu poolest küll sõbralik, aga väga väga sarkastiline. Mina olen siis eeldatavasti see teine, üldine misantroopia jääb vist rohkem Maša pärusmaaks, mina pean kõiki lihtsalt loomadeks.

P.S. Minu viimaste päevade kõige põnevamad avastused on olnud prantsuse keele subjunktiiv ja gerundiiv, tahaks kohe teada, miks meile koolis nii põnevaid asju ei õpetatud. Viva le geek!

3 kommentaari “Sooner or later we’re all someone’s dog

  1. 😀 ma arvan, et lootust on, koristada mulle meeldib. päris valimatult ma kõiki siiski ei vihka, sina oled päris nunnu ja pn veel paar indiviidi, kes mind oksele ei aja.
    eh jah, sõbralik ma küll pole. ainult siis, kui sarkasm ja hoolikas solvamine pole aidanud, siis tuleb teised hirmutusmeetodid kasutusele võtta ja võiks naeratusega inimesele läheneda ja küsida: “kas sa tahaks homme pannkooke koos küpsetada?”

    ei, ma ei tea. mul on siin tõsine alkoholipuudus ja vanemad, mis võrdub kokku ajusurmaga niiet peksame segast.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.