faith · hooker

Välismaa mees otsib naist

Kirjelduse põhjal lausa ideaalmees, kui välja arvata see, et ta käis aasta aega naisega, kelle iseloom talle ei meeldinud, sest see oli ilus. Nii et naised, kes te tahate pinnapealset välismaa isast, kellel ilmselt on ka vähemalt keskmine palk – lennake peale.

3 kommentaari “Välismaa mees otsib naist

 1. oh seda vennaarmastust :D! ja kas asi on ainult minus või ongi need naisterahvad kõik mustanahalised, kellega Villuke seal lõunas on nahistanud (puhtalt nimede põhjal ja täiesti huupi pakun)? Äkki kaame eesti tükk ei aja talle üldse isu pealegi … 😛

  1. Hallo!

   Minu nimi on Tessy olen pikk, hea välimusega, täiuslik keha kuju ja seksikas. Ma nägin oma profiili ja oli hea meel teiega ühendust võtta, loodan, et te olema tõsi armastav, aus ja hooliv mees, et olen otsinud 4 Ja mul midagi erilist öelda, minust, siis palun võtke minuga otse e-maili aadress (tessyannan@hotmail.com), nii et võin saata ka minu pilt otse teile.

   osas
   Tessy

   Hallo!!!

   My name is Tessy I am tall ,good looking, perfect body figure and sexy. I saw your profile and was delighted to contact you, I hope you will be the true loving, honest and caring man that I have been looking 4, And I have something special to tell you about me, So please contact me directly through my email address at (tessyannan@hotmail.com) so that I can also send my picture directly to you.

   regards
   Tessy

 2. Oh issand… rents purjus oled või? mina igastahes olen ja anna halastust… ma lugesin tolle vikerkaare peeaegu poole peale. sa pead ikka täitsa kastis olema.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.