Näljane mõtleb ikka söögist

Kuna ma olen nüüd juba mõnda aega töötanud kohal, kus on väga pikad vahetused, olen samal ajal ka valmistoidu spetsialistiks saanud. Alguses toitusin lihtsalt kohukestest (Karumsi omad muideks ei sisalda transrasvaineid, kui kedagi huvitab), aga see viskas kiiresti kopa ette. Veel kiiremini viskasid kopa ette kiirnuudlid. Nii et taevale tänu, et vahepeal sai K tehtud sööke karbiga kaasa võtta ja korra isegi Jaanuse toas tema pliiti kasutada.

Enamasti lähevad muidugi valmissalatid, kuigi Mamma omi ma väldin, sellest ajast saadik, kui selle firmaga negatiivne kogemus oli – mitte midagi vastikut, minu jaoks lihtsalt liiga rasvane. Samas selle firma pannkooke söön ma väga hea meelega, kuigi iseenesest ärgitab mind nende reklaam just seda üldse mitte tarbima, sest see kujutab tarbijat idioodina, kes ei suuda aru saada, et tegelikult ei küpseta neid asju kellegi vanaemad, vaid tavainimesed.

Ühe meeldiva asja olen veel avastanud – 400 või 500 grammises jogurtipurgi sees kohupiim. Ehk siis nüüd võib seda ka kohupiimapurgiks nimetada. 😀 Alma oma vist. Igatahes väga hea, ma söön täna seda kakaokreemi ja superluks on. Sest senine hitt – iga päev erinev jogurt banaani või mandariinidega – hakkas ka juba väsitavaks muutuma.

Jah, terve postitus söögist. Kas internet selle jaoks ongi tehtud, et igaüks saaks kõik, mida sülg suhu toob, sinna üles riputada? (sülitab vihaselt nurka)

1 kommentaar

  1. sa oled kuidagi kahtlustäratavalt tagasihoidlik oma toidujutuga. luiskasid?
    normaalne toidublogija paneb üles üksikasjalikud retseptid koos valmistamisjuhendi ja fotoga, soovitavalt mitme fotoga valmistamise erin, staadiumidest (kusjuures kohupiima kapsalehe sisse keeramist tuleb kujutada mitm. erin. vaatenurgast). ei tohi unustada, kustkohast sa seda kohupiima ostsid ja et sa tahtsid seda kõigepealt osta hoopis Ujula Konsumist, aga seal seda sinu halvaks üllatuseks ei olnud.
    Ei, mina ei usu, et sa üldse midagi töö juures sööd.


Comments RSS TrackBack Identifier URI

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  • Kategooriad