šovinistist siga pajatab

Sedapuhku siis mina. Ma kartsin juba alguses, et kui neli naist koos elavad, võib hakata probleeme tekkima, sest lisaks sellele, et naistel on emakas ja rinnad, on väga paljudel neist ka kalduvus pidevalt eite panna. Sest see on ju suurepärane meelelahutus ja täiesti tasuta. Kusjuures põhjust ei ole selleks üldse vaja, sest põhjuse võib alati välja mõelda. Minu kohalolevatest elukaaslastest vähemalt Maika on väga tore ja Nadia ilmselt oleks ka tore, kui ta nii närviline ei oleks – tal on nimelt hädasti vaja paari nädala jooksul töö leida, et asjad normaalselt sujuma hakkaksid. Oluline on aga see, et kui Nadia ka on eit, ei näita ta seda välja, teine aga juba vaikselt proovib. Näiteks tuli ta mulle saladusliku ilmega rääkima, et ta kardab, et ameerika tüdrukuga tekib probleeme, sest ta on räpane – ei pese oma nõusid. Ma siis küsisin vastu, et kas ta on talle öelnud, et ärme siin sellist asja teeme – tema muidugi vastas, et ta ei taha sellest enne rääkima hakata, kui PÄRIS probleem tekib. Aga teistega võib küll  kohe rääkida, eksole. Lõpuks selgus muidugi, et need ei olnud üldse Nadia nõud, eelmine elanik oli need vedelema jätnud, nii et sai kogu kambaga eelmisi kiruda. Ma tunnen, et ma ei ole piisavalt naine. 😀

P.S. Tänud soovitajatele ja abistajatele, nüüd on uus kaart sees ja odav olla.

P.P.S. K.k.p.s. kahjuks ei valetanud, üleeile öösel tapsin vannitoas 6 (KUUS) pisikest prussakanärakat.  Eile astusin sinna sisse ja nägin, et mürgiloigus sipleb oma viimaseid siplemisi üks eriti pirakas.  Maika laseb küll juba igale poole mürki nii kuis jaksab, aga ikka päris jube on see, et vannituppa paljajalu enam minna ei taha. Ei mürgi ega prusserite pärast.

Advertisements

7 kommentaari

 1. Paremini kui aerosooliga mürgitamine aitab mu meelest prussakalõks (ja see ei haise!).Neid on kaht tüüpi – ühed kuhu putukad kinni kleepuvad, teised sellised kust söövad ja siis hiljem surevad. Mõlemast tüübist igasse ruumi 3-4 ja varsti pole enam ühtki prussakat näha.
  P.S. köögi prügikast peab olema korralikult suletava kaanega, nii et putukad sisse ei pääseks.

 2. Mustad nõud kraanikausis on muidugi prussakate lemmikud. 🙂 Saate veel ühe siunamisringi maha pidada.

  Looda, et ehk tehakse mingil hetkel ühika ühine prussakatõrje. Äkki on abi ka mingi ühikainstantsi käest selle küsimisest? Ühes korteris tõrjumisest on suht väheseks ajaks kasu.

 3. 😉 äriidee: korjake nad karpidesse ja myyge lemmikloomapidajatele. või zoo-kauplusele. jah, on inimesi, kes peavad neid hamstrite, kasside , kanaarilindude v sisalike adsemel

 4. Prussakaid aitab k6ige paremini tappa ikka vana hea ninja-metoodika. Kui prussarit näed, röögata elajaliku häälega ja lähene elukale v6imelikult suure hyppega, tuhvel, ajaleht, konspekt, toanaabri riided v6i yksk6ik milline muu kättejuhtunud asi yhes käes. Kvantiteedilt jääb sihke meetod ilmselt l6ksudele ja muule peenmehhaanikale alla, aga ajaviite kvaliteedi vastu ei saa ikka miski.

 5. Midagi prussaritest ja natuke antropologiat lisaks: http://www.youtube.com/watch?v=zqWTiA0Eb_Q&feature=related
  Vaata, et ei külmeta ennast, labakuid ja lubjavilte ära unusta: veebruar ikkagi!

 6. 3 aastat tagasi 5-kordsesse paneelikasse kolides olid meil kah prussakad (elus esimest korda nägin, vastikud väiksed junnid). Ei mäleta, et oleks mingit üleüldist tõrjet tehtud, aga lahti me neist saime. Väga kasulik asi oli spetsiaalne kriit, millega kõikvõimalikud nurgad ja ääred ära märgistada tuli, ja mõne aja pärast polnud prussakapoegagi. Samas, võimalik, et neil polnud lihtsalt midagi süüa ja nad suundusid üksmeelselt parematele jahimaadele.

 7. Vat need on need sooja kliima võlud. Ühest küljest peesitad rannas, teisest küljest ei saa prussakaid lihtsalt paariks päevaks kütmata jätmisega ära hävitada.


Comments RSS TrackBack Identifier URI

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.