faith

Ruitlase artikli kommentaariks

Ruitlane kirjutas täna, et Eesti inimesed mõistavad litse ilmaasjata hukka ja ei austa ühte müüjat teise müüjaga võrdselt. See väide on täiesti alusetu! Eesti on kapitalistlik riik, kus elavad tõsikapitalistlikud inimesed, nii et ma väidaksin, et austus erinevate ametite vastu oleks hierarhiliselt järgmine (madalamast kõrgemaks): Kopli (=odavad) prostituudid, tavalised tööl käivad abielunaised, koduperenaised (=mees on piisavalt rikas, et teda üleval pidada) ning kõige kõrgemal pulgal on eliitprostituudid ja rikka issi lapsed. Raske otsustada, kumb tüüp rahvale rohkem meeldib, kas Ines Karu/Paris Hilton või playboy jänku/Kristiina Bellanova, igatahes täieõiguslikud ühiskonnaliikmed on nad kõik, seega võivad kohta jagada küll. Ruitlane võiks veidi Elu24 kommentaare lugeda ja näeks kohe, et Anu Saagim ja Prantsusmaa presidendiproua meeldivad vähemalt pooltele inimestele – kuigi, tõsi küll, Bellanova, kes avalikult näitas, millega ta raha teenib, nii palju ei meeldi. Nii et asi ei ole mitte selles, MIDA sa müüd, vaid selles, MILLISE HINNAGA sa müüd. Ja selle Bellanova näite puhul võiks vist eeldada, et ka väike salapära loor tuleb naisterahvale ainult kasuks.

P.S. Minu hierarhia ei hõlma vallalisi isemajandavaid naisi ja see selektsioon on tehtud täiesti teadlikult. Nimelt on naine teatavasti vallaline kolmel põhjusel:

a) ükski mees ei ole teda tahtnud

b) tema ei ole seniste tahtjatega mingil põhjusel rahul olnud ja on parema meelega üksi

c) naine eelistabki kas üksielamist või naissoost kaaslast

Esimesel juhul on tegu ilmselgelt kas välimuselt vastuvõetamatu või VÄGA kehva iseloomuga naisega (veidi pirtsaka keegi ikka välja kannatab), teisel ja kolmandal juhul on ilmselgelt tegu feministidega ja me ei hakka ju külahulle tavainimestega võrdlema.

3 kommentaari “Ruitlase artikli kommentaariks

 1. Seesugune otseütlemine lõppeb tihtipeale “kõrvalaksuga”.

  Ometigi oleks tore kohata just külahulludeks sildistatud tavakodanike värvikaid kirjeldusi ka selles blogis. Ilma kodanike ristinimesid liigselt kasutamata.

  Tänan, Rents, et oma sõnaseadega mulle rõõmu tõid!

 2. Äähh, Ruitlane ütles lihtsalt välja om arvamuse “Unistuste Printesessi ” saatest, seda et tema arvates on see lihtsal roosasse siidpaberisse mässitud kupeldamine. Ja kui me seda saadet veel paar hooaega teeme, siis viiendal -kuuendal hooajal saab produktsioonifirma ka esimese öö edastamiseõigused.

 3. Ka mina oskan Ähh teha 🙂

  Eriti hea on see, et ma mainitud saadet ei vaadanud.

  Eks nii võibki olla. Vaatad küsitava väärtusega saadet ja saad küsitava väärtusega elamuse?

  Mina sain tajutava elamuse Rentsi sõnaseadest. Ilus oli 😀

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.