alcohol · art

neile, kellel elu ei ole

Perekoolis on teema Perekooli parematest paladest. Mina, kellel iga pealkirjaga kohe ka sisu meelde tuleb, irvitasin raamatukogus seda lugedes nii, et arvuti oleks peaaegu põrandale kukkunud. Killud teemal “somaalia nälginud lapsed on nii koledad, miks neid ei toideta?” ja “kas teie raseerite oma tuppe?” ei lase lihtsalt muud moodi elada. Soovitan soojalt.

P.S. Ei, kui teil tõesti MIDAGI teha ei ole, siis guugeldage “perekool” ja “tupekuulidega läbi turvavärava” – see teema oli puhas kuld.

4 kommentaari “neile, kellel elu ei ole

 1. kuidas saada piirivalve hallid silmad särama?
  mine tupekuulidega läbi turvavärava!
  värav hakkab kärama ja üsna kindel ole sa –
  siis saad ihulist kontakti piirivalvuritega

  aga tegelt, miks SINA perekooli loed?

  1. Võin eneseõigustuseks öelda, et loen ainult naljakaid teemasid. Aga iseenesest on see minu pelgupaik selles õnnetus maailmas – kui ülikoolis hea päev ei ole ja tunnen end nii lollina, nii lollina, teeb kohe tuju heaks seal käimine.

 2. Tead, ma olen praegu rase ning hea meelega loeksin, mida teised naised sellele teema kirjutavad, aga… isegi mina ei suuda Perekooli lugeda! Olen seal kuuajalise vahega kaks korda vaatamas käinud ning minu meelest kirjutab kogu seda foorumit üks Kägu nimeline kasutaja. See on ikka täiesti hämmastav – tundub, et 95% teemadest on tema algatatud ja KÕIK maailma teemad tema kommenteeritud! Ühelt poolt muidugi fenomenaalne saavutus, aga teiselt poolt ikka täielik jama.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.