anna kannatust · faith

lollid välismaalased

Lugesin täna Postimehest uudist, mis muuhulgas rääkis sellest, et teistes Euroopa riikides maksab firma tihedamini kinni lihttööliste koolitused, järgides põhimõtet, et juhtivtöötajatel on endalgi soovi korral raha, et nende eest maksta. Ilmselge märk sellest, mis juhtub siis, kui McDonalds sellise hooga sisse sõidab, et kõrgkultuurist jäävad ainult riismed järele – no andke andeks, millal seda enne on nähtud, et proletariaat midagi tasuta saab? Tasuta üritused on mõeldud kõrgklassile, sest neid on vaja MOTIVEERIDA. Töölisi ei ole vaja motiveerida, sest neid motiveerib niigi hirm nälga surra. Kuigi tõesti, paljud välismaalased on suisa nii lollid, et maksavad ka lihttöölistele sellist palka, millega on võimalik ära elada, siis on ju paratamatu, et hakkavad veel ei tea mida nõudma.

Nii et pakun välja uue Eesti Nokia – Ansip hakkab teiste riikide majandustegelastele koolitusi müüma, et õiget majandusmudelit propageerida. Mõelge Kaplinski peale, kes ütles, et me oleme nagu suures mesilastarus – ja ärge unustage, et kuningannasid on tarus üks, töömesilasi ei loe keegi. Nii viime me Eesti Euroopa esirinda.

Üks kommentaar “lollid välismaalased

  1. Nojah, paradoksaalsel moel Euroopas mõned veel mäletavad, et Venemaal surid miljonid kuna töölisi motiveeris ainult näljasurmahirm. Kui need kõrvaldatakse, siis viimegi 🙂

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.