rant

Ma vist ikka olen eestlane

Lugesin Maarja kirja, vaatasin lastesaadet (mõeldes irvitades selle peale, et Eestis saab sellise saate tulemusena Annika Tomilt lapse), sõin pastat ja nautisin üldse kena lõunat, kuni Maike alla tuli ja ütles üllatunult:”Sa oled nii õnnelik.” Seda vist ei juhtu jah väga tihti, et mina naiivselt ja rõõmsameelselt ilma asjata naeratan. 😀 Aga Maarja saatis mulle oma pildi, mille ma rõõmuga seina peale üles panen, et midagi ilusat vaadata oleks. Ei, Mnc, PALUN, ära sina saada midagi, ma ei taha oma korterikaaslasi ära hirmutada.

Aga inimesed ütlevad viimasel ajal selliseid asju, et tahaks kohe kirja panna. Panengi! Nimetult, et keegi mul hiljem silma siniseks ei lööks, kuna tegu on eranditult eestlastega:

* LOOMULIKULT võtan ma rasestumisvastaseid pille hommikuti, õhtuti võib ju täis peaga oksele hakata või nende võtmise lihtsalt ära unustada

* Kohe näha, et teie koerad kuuluvad tõelistele kristlastele, nii armsad ja rahulikud

* Ja siis ta tuli istus minu kõrvale diivanile ja ütles:”Kuule, me peame ühes voodis magama, sest mul ei ole diivanit.” Ma küsisin:”Aga mille peal me siis istume?”

3 kommentaari “Ma vist ikka olen eestlane

  1. aga tegelt see kes ytles et tal diivanit pole, see oli ju ometi londonis elav prantslane, niiet mitte kivi eestlaste kapsaaeda:D aga ometi mina olin see kes MAGAS seal voodis temaga:D

    1. Ma pigem mõtlesin seda, et see, kuidas sa sellest jutustasid, oli naljakas. Kuigi tema oli muidugi VEEL naljakam, kui sellele mõtlema hakata. Ja ära ütle “magas seal voodis temaga”, see jätab vale mulje – vähemalt ametliku versiooni kohaselt ju midagi ei juhtunud.

      Ja ma ei teadnud, et ta prantslane on, see seletab nii mõndagi – mulle näitas üks prantslane oma laste ema, oma naise ja oma armukese pilte ja rääkis sellest, KUI VÄGA ta ikka neid kõiki armastab. Siis rääkis natuke juhusuhetest ja siis kordas jälle, kui väga ta ikka kõiki oma naisi armastab. Ainus imelik asi sinu loo juures on nüüd see, et ta oma tõsisema ettepanekuga ootas, kuni sa magama jäid, normaalne prantslane tegeleb spordiga ikka päevasel ajal.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.