faith

What’s happening to me?

Nagu te keegi eile EI lugenud, ei pääse ka mina, teie kõigi lemmikautor, Eesti Vabariigi ja kogu maailma teeneline blogija ja sinisele mõrraordenile kandideeriv internetiguru, enam blogipuusse. Ei selle blogiga ega prittipiipliga. Ma muidugi teadsin, et see terror siin toimumas on, aga ma eeldasin, et see on rohkem midagi sellist, mis filmiblogijate ja Ninatagaga toimub, mitte minuga, sest, noh, mina olen ju mina. Aga ei, nüüd pean ma nägema, kuidas Mnc seal edasi troonib (minu kuradima tooli peal, räpased tanksaapad lauale toetatud ja õlut üle klaasiserva mu pärsia vaibale loksutades) ja mina saan ainult jõuetus vihas käsi taeva poole tõsta ja stressi maandamiseks aborigeene lüüa.

Esmalt tagusin ma veidi jalaga vastu lauda. Seejärel nutsin. Seejärel üritasin blog.tr.ee juhtide kontole sisse häkkida, et nende nime alt alasti laste pilte KAPOsse* saata. Kahjuks ebaõnnestusin – saatsin need Langile, kes pildid tänuga vastu võttis ja lubas meid (=neid) seaduseelnõus hea sõnaga meeles pidada. Lõpuks saabus leppimise faas, sõin ära ämbritäie jäätist ja otsustasin PÄRIS maailmas elama hakata. I know it’s out there, I just have to find it. Nii et soovige mulle edu.

* see on siin ainult selleks, et kontoritöötajatel ka midagi põnevat lugeda oleks, kui nad igapäevase seiresüsteemi tulemusi üle vaatavad

Pildil on Tila Tequila, kes sai just teada, et ta viis minutit kuulsust on läbi ja ta võib asju pakkima hakata.

12 kommentaari “What’s happening to me?

  1. Blogipuu on http://blog.tr.ee sest “tr.ee” on nagu “tree”, mis omakorda on nagu “puu” 😀 Ja see on selline sait, mis koondab suurema osa Eesti blogidest ühte kohta – või noh, vähemalt need, kes end sinna lisavad.

   1. Uhh, siuke koht. Ega sinna automaatselt ei riputata ometi? Ikka ise peab soovi avaldama?

    Ma ei oska seda punastavat nägu siin teha. Aga mõne koha pealt ongi hea loll olla:D

    1. Ee, ma ei ole kunagi ennast kuhugi lisanud, aga aeg-ajalt ilmub mu blogi ikkagi sinna, ma ei ole aru saanud, millal ja mis seaduspärasuste alusel. Ise ma seal enamasti uurimas ei käi, aga kui statistikast paistab kahtlaselt palju blogipuust tulnud lugejaid, siis lähen tavaliselt uurima, mis värk on.

    2. Hmm, ma arvasin, et selleks tuleb oma blogisse ikka kinnituskood lisada – sest sellega oli probleem, et võõrad inimesed lisasid teiste blogisid luba küsimata, sest nende arust oli lihtsalt huvitav või naljakas vms ja peale seda tehti see koodiasi.

    3. Ei tule.
     /on ka oma üllatuseks kuskil seal top100 92. koha kandis figureerinud vahel.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.