me me me

rändom ränt, igasugu asjadest

 • Mulle vilistati täna järele – mis on üsna üllatav, sest siin käivad kõik, kes just usklikud ei ole, kogu aeg poolalasti. Palav on ju. Pealegi ei ole siin pea üldse pakse inimesi, kuigi mõned on teistest vormikamad, nii et üldiselt on inimesed juba normaalse katmata pinna nägemisega harjunud. Teiseks oli see üllatav selle pärast, et tüübil istus autos naine kõrval. Nii et ehk ei sattunud ta ekstaasi mitte minu, vaid mu süles oleva neljaliitrise veini nägemisest ja ei suutnud kuumi tundeid kontrollida.
 • Mul läheb kogu aeg meelest ära, et meie kõigi lemmik loomaarst lõbutseb nädalavahetusel – ikka muudkui refreshin ta blogi.
 • Koolis räägiti, et ametliku statistika järgi käib Aafrikas koolis 90 protsenti lastest. Klassisistujate (kellest mitmed on Aafrikas abistavate programmide raames töötanud ja tegeliku olukorraga kursis) näoilmed olid tõsiselt jäädvustamist väärt. Kuigi olgem ausad, öeldi enrolls, nii et ehk nad seal nimekirjas on tõesti kogu kambaga.
 • Ametlikult ei ole mingeid probleeme ka kirjaoskusega. Seda statistikat tehti nimelt nii, et küsitleti inimesi ja vastuste järgi tehti rist “ei” või “jaa” kastikesse. Paha UNESCO oli skeptiline ja saatis ise uurijad kohale – kes inimesi päriselt TESTISID, muuhulgas ka slummielanikke ja erinevaid vanusegruppe, ning mehi ja naisi, mitte ainult kesklinnades elavaid mehi. Tulemus oli ametlikust informatsioonist kordades väiksem, nii et loomulikult seda avaldada ei lubatud.
 • Mul hakkas lõpuks ometi vaheaeg. Kaks nädalat julma rõõmu ja pikka und.  Ainult teha ei oska midagi, peaks vist õppima hakkama…
 • Ma lähen homme Mallu (=eestlase) juurde pannkooke küpsetama ja mune värvima. Eriti esimene neist on lahe, sest ma olen ammu pannkooke tahtnud, aga üksi neid teha on kuidagi mage. Pannkookide söömise juures on ikka seltskond oluline, seda ei saa suvaliste lõustadega teha.
 • Küsisin poest, ega neil valgeid mune ei ole – pruune on ju kehv värvida. Peale eitavat vastust paluti mul igaks juhuks ka koti sisu ette näidata, sest ilmselgelt sai nii kummaline küsimus ainult mingi diversioon olla, et pood tühjaks varastada. 😀
 • Alkoholi ostes pidin täna dokumenti näitama. Ja tüdrukul, kes seda küsis, polnud prille, silmanägemine täitsa korras. Nii et ehk saab ühel päeval ka minust MILF.
 • Kirjutajate kommuunis on uus lugu – kurat, kui raske oli end kirjutamiseks kokku võtta. No juba selline puhkusetunne on peal, et tahaks ainult lebotada ja mitte midagi teha. Lõpuks ta valmis sai ja nagu näha on, on ta natukesekene Taavi eelmisest tööst inspireeritud. Või natukene rohkem.

6 kommentaari “rändom ränt, igasugu asjadest

 1. No’i saa norimata jätta – usklike all pead sa muidugi silmas kristlasi, jah?;) Ehkki moslemid, sikhid jpt. on ka pirtsud keha katmata jätmise kohapealt. Aga siiski on terve plejaad usklikke, kelle arust võivad inimesed ka ihualasti ringi kakerdada ning kelle usulisi tundeid see teps ei riiva.

  PH (usklik, aga mitte kristlane)

  1. Ei, tegelikult ma mõtlesingi just seda, et kui keegi siin end palavaga kinni katab, siis üldiselt on see usulistel põhjustel, kui ta just ei ole Nadia või albiino. 😀 Kui mõtlema hakata, siis eelkõige teevad seda vist moslemid, sest need, kes minu tutvusringkonnast end kristlasteks nimetavad, käivad siin suuremas osas sama moodi minidega ringi kui ateistid, aga moslemitüdrukud üldiselt päris nii ei tee. Kuigi, juukseid ei kata neist, keda mina siin tunnen, mitte keegi (ja väljaspool minu tutvusringkonda on jällegi terve hulk, kes katab), nii et usulised piirid on tõesti väga erinevad.

 2. Ma olen rangelt võttes ilmselt usklik, aga täiesti savi on, mis kellelgi seljas on, nagunii ma oma lühinägelike silmadega ei näe.

  1. No ma TÕESTI ei mõelnud, et KÕIK usklikud käivad nunnarüüs. Ja muide, meie paar pealaest jalatallani kinni kaetud moslemit ka ei vaata ühtki miniseelikut halvustava pilguga, nii et siin on tõesti usk väga isiklik küsimus. 😀

 3. no vähe ei, võiks siis eeldada et kui ma rõve lõust ei ole siis suhtutakse vähemalt viisakusega mu vastu, aga ei, isegi mu NÄGU pidi sõimama. Haige… lähen õli jooma
  ( kuigi juua ma ju ei saa, sest mul olevat haige nägu ees:( )

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.