anna kannatust · art

vaesed tänapäeva noored

Veiko Rämmel on suure südamega inimene, muud ei teegi, kui muudkui muretseb kellegi pärast. Seekord toob talle pisara silma hirm meie pealekasvava põlvkonna pärast:

Ainuke, mida ei taheta on ohjeldamatu pedepropaganda, mida käesolevalt ka ise teete. Ma märgiksin, et sellisele jamale olen ka ise vägagi vastu, sest mõned noored ja rumalad võivad seda popiks pidada ja hakata järgi tegema (tegelikult ongi hakanud).

Ja ma nõustun, ma nõustun täielikult. Ka minul on kahju Mardist*, keda Madis** üldse ei eruta, ausalt öeldes mõjub alastiolekus isegi tülgastavalt, aga olude sunnil ja sotsiaalsele survele järele andes PEAB väntama. Viagra sisse ja läheb, kus ta pääseb. Aga öösiti, jah öösiti, keerab Mart Madisele selja ja tihub vaikselt nutta, sest tegelikult tahaks ta hoopis mõnusat pehmet, keskmisest veidi vormikamat venelannat kaisutada. Hukas on see elu, kus meist on alles ainult mask…

* ei, ma tegelikult ei tunne ühtki Mardist homo, kui just kunagine koolivend pole kapist välja tulnud

** kunagine koolivend Madis on küll veidi naiselikum, kui keskmine mees, aga mul ei ole mingit alust arvata, et ta päriselt homo oleks

6 kommentaari “vaesed tänapäeva noored

 1. Lugesin seda iba seal ja mõtlesin, et Jehoova, anna mul kõik taluda, aga siis vaatasin, et no esimene aprill ikka, Veiko on ikka naljamees.

  Meeldib inimestele ikka saagida seda igavest teemat “kuhu auku Jeesuse arust peaks toppima ja mis paberid sa selle vastassoost kristliku kodanikuga enne allkirjastama pead, et jumalikul kantseleil midagi ütlemist poleks.”

 2. Milline lühinägelikkus!
  See on ju väga hea kui noored ja rumalad pedepropagandale alluvad, märksa suurem häda kogu ühiskonnale ja inimese tulevasele genofondile see kui rumalad inimesed ohjeldamatult paljuneksid, heteroseksuaalsuse puhul kipub seda kuidagi sagedamini juhtuma.

 3. Ja siis tuleb Jaan Lahe ja segab tema tööd ja vaeva EELK häälekandjas nii.
  Eriti raske peaks Rämmelil pärast seda olema ikka veel “liberaalse kristlase” tiitlile pretendeerida, nagu ta vahel üritab.

 4. Täna on lihtsalt see päev. Minu ees Karlovas roitis kari (>5 isendi) isaseid eelpubekaid, kelle seast üks karjus teisele, et “siis hakkad sa veel naisi armastama”, mis tundus talle vist kole. Ma ei saanudki aru, kas tegemist oli suurema kamba pedepropaganda ohvritega või oli neil mingi muu teema. No et kas rõhutati sõna “naisi” või sõna “armastama”. 🙂

 5. Sa oled ohtlik isend – kohvi joomine sinu blogi lugedes on edaspidi väga taunitav tegevus, sest vastu tassi serva plagisevad hambad hirmutavad noored õppurid ära…

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.