me me me

Grrrrand reede

Jaa, inimesed, mul on ka elu. Eile oli meil Eesti parimate traditsioonide kohaselt üritus, mille keskpunktiks oli munade värvimine. Täitsa tore oli, kuigi vahepeal läks kõht nii tühjaks, et panime pooled munad juba enne värvimist võileiva peale. Munad (jah, KÕIK neli) ja nende värvimine nägi välja selline:

Lisaks otsustas Mallu tõsimeeli, et tema hakkab nüüd elus esimest korda kartuliputru tegema ja sai üpris vähese juhendamise abil („Päriselt ka käib siia piim sisse vä?“) väga normaalselt hakkama. Kartulipuder nägi välja selline:

Ja järgmisel hommikul tegime pannkooke vorsti ja juustuga, mis nägid välja sellised:

Ja otsustasime, et me näeme iga pildi peal välja nagu kaamera vihkaks meid, nii et tegime uued pildid. Need tulid sellised (kas nüüd just paremad, aga…):

Jah, Mallu käskis mul ratta najal mune näidata. Oleks ta käskind pea ahju panna, poleks mul ilmselt enam juukseidki. Igatahes väga kodune üritus, noored naisterahvad jõid veini, tegid süüa ja värvisid munna. Vahel võib ka nii.

18 kommentaari “Grrrrand reede

    1. Oli nüüd seda vaja? Selle kommentaari pärast sunniti mind terve õhtu pardinägu tegema, et “mina ainuke part ei oleks”.

    1. Tglt oli asi selles, et hommikul oli ilus ilm, nii et mul oli seelik seljas, aga õhtul läks külmaks ja pidin Mallu pükse laenama. Pildid ei ole päris ajalises järjekorras. 😀

  1. Sul on pigem juuksed kuskile kadunud, mitte riided. Kasvavad pea sisse või? Ma saan aru, et minul kasvab habe suu limaskesta sisse väljastpoolt (nagu selgus Barri kehakest otsides ja limaskesta kaapest karvu leides), aga kuhu sinul juuksed lähevad. Otse ajju?

    1. Aaaa. Ma olen jah nii kaua väljamaal olnud, et ei saa enam eestlastest aru, kui keegi ei vahenda. 😀 Jah, sel juhul on tõesti lühemad, Maša just enne tulekut lõikas. Peaks tglt veel rohkem lõikama, et sellest jubedast blondist värvist ükskord ometi lahti saada, aga no tõesti ei raatsi praegu rohkem.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.