anna kannatust

saan vist Mallust inimese kasvatatud

Viimati, kui ma siin olin, tegi ta mulle kartuliputru, täna hakkas kartuleid praadima. Varsti saab tast ikka hea naine mulle, kui samas vaimus jätkan. Et mis me siis tegime? Nooh, kõigepealt valetasime James´le (pm Mallu bf), et kuna tema on nii hoolimatu, hakkame me nüüd teiste meestega seksima. James ütles muidugi:”Jah, kallis!” nagu ta iga asja peale ütleb. On ikka hea mees.

Seejärel ütlesime ühele tüübile Facebookis, et muidu ehk saaks isegi asja, aga me ei kavatse oma aega väikeste nokside peale raisata, nii et saatku mõõdud. Tüüp ütles avalikult vastu, et sorry, pole tema maitse. Kahe minuti pärast olid mõõdud postkastis. Krt, mehed, ma ütlen. 😀 Kuna me ise arvutada ei oska, küsisime muidugi Jamesi käest, palju 6,5 inchi on – ta ütles, et 10 cm, nii et jääb ikka väheks vist. Krt, jälle koju ja pihku.

5 kommentaari “saan vist Mallust inimese kasvatatud

  1. Täitsa Euroopa keskmine ju. Aga võib-olla muul maal on teised mõõdud hinnas. 😀 Konkurents oli vist tugev, et James suisa 6 senti maha võttis rõõmsalt. 😀

    1. Tundub mõistlik muidugi. Lisaks selgus hiljem imekombel, et Sydney on küla ja James tunneb seda tüüpi juhuslikult, sest nad on samas gümnaasiumis käinud. Ta leidis muidugi, et tema on lahedam, aga see on muidugi ka elementaarne. Väike on igatahes see maailm.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.