7 kommentaari “Näete, ei läindki kaua

   1. Oh mis sa nüüd, inimesed on ju sisimas verejanulised elukad. Igapäevane kogus verd, pisaraid ja õudu on vaja kuskilt kätte saada.

    Ma niisama mainisin…ärge näkku lööge.

    1. Eks ta tõsi oli, aga ma ei viitsi kah kogu aeg oma solgipange ühiskasutatavasse ruumi tühjaks valada. Või vahel kui valangi, siis hiljem hakkab häbi ja koristan korralikult ära. 😀

 1. Njah, ei ole ju eriline inin. Tulebki välja lasta kõiksee, pealegi palju rõvedamat ininat olemas. Ära nüüd enast nii hästi ka arva, et su inin kõige halvem on, kaugel sellest.

  1. Haha, mul lihtsalt iseendale on kõrgemad nõudmised kui teistele. Teised võivad iniseda, palju torust tuleb, kui nad seda just vägisi mu kõrva ääres ei tee, aga ise tavaliselt väga ei viitsi. Iseennast hakkab tüütama.

 2. Sellest kõtu täissöömise teemast. Mis marslase ja kosmonaudi ja helendama panevaid toitusid te seal sööte? Sa pole üldse maininud, mida sa sööd seal (ainult seda, et lahja piima on jäle, aga selle teadmise jaoks ei pea Austraaliasse minama). Tee sellest üks suur ja lai teema mõnel eriti mõttetul päeval. Soovitavalt sellisel, kui ma olen sama näljane kui täna. 😀

  Ma tean küll, et sa võid igasuguseid miljoni E-ainega jõledusi süüa, aga missugused nad ikkagi sul on seal, oleks huvitav teada.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.