me me me

Mul ei ole mõtet sõbralik olla

Proovisin täna. Tahtsime nimelt Charliega muuseumisse minna, aga jõudsime sinna liiga hilja ja läksime hoopis Mallule külla. Ma mitte ainult ei kutsunud aasialast meie seltsi välja istuma (mitte seda “retarded baby’t”, vaid seda teist), vaid enne lahkumist hüppasin Jennyle kaela ja muuhulgas kinnitasin talle joviaalselt, et ma enam MITTE KUNAGI ei jäta enda tagant koristamata. Ja mis sellest kasu oli? Oli sellest ÜLDSE kasu?

Sittagi. Kui ma ära läksin, olevat Jenny Mariannile öelnud, et Reena on ikka nõme eit küll, ilmselgelt mõnitas mind selle kallistamisega. No tere-tore, mine ise ka perse siis.

Ahjaa, muudest uudistest. Meil on homme koosolek koos administraatoriga, tahetakse rääkida pidutsemisest ja öistest külalistest. Mina eeldasin, et pidutsemistest teatakse selle pärast, et peod olid lärmakad, ja öistest külalistest selle pärast, et madrats oli põrandal, kui Nadia akent avamas käidi. Mitte sugugi. Selgus, et TEGELIKULT teati üritusest selle pärast, et kurjad keeled rääkisid. Otse loomulikult tahate te nüüd teada, kellele need kurjad keeled kuulusid? Absoluutselt. Tegelikult oli neid ainult üks ja see kuulus – tadataDAA! – Nadia emale. Ta nimelt läks Austraaliast ära ja saatis kaebekirja selle kohta, et poisid jäid ööseks ja et lärmakas oli, kuulamata Nadia kaebeid selle kohta, et tegelt ei oleks emme ise ka tohtinud ööseks jääda ja et Nadia satub ju ka pahandusse. Nunnu suisa, mul on kohe kahju, et ilmselt ma ei viitsi siin passida sel ajal, kui see kohtumine toimuma hakkab.

4 kommentaari “Mul ei ole mõtet sõbralik olla

  1. Oijahh, kahju , et ma seal mingi adminstraatorführer pole…teil ainult üks koosolek teise järel olekski ning seda kasvõi harjutamise mõttes kella 15.00 – 14.00 , et lihtsalt harjutada koosolekutest osavõtmist.

  2. Kle, mul hakkab su blogist sõltuvus tekkima. Kirjuta õige paar nädalat suletud postitusi. Kollan kell 1/2 4 öösel, et ega keegi näljahäda kohta rohkem ei ole sõna võtnud. 😀 Soovisaade, eksju!

    1. Haha, no ma oleks tglt kirjutanud küll toidust kah, aga sellega on see teema, et ma söön siin ikka makaroni ja kartulit ja muna ja vahel kõike korraga ja ehk mõnikord pannkooke. Piim on ainult selline asi, mis vähemalt kuu aega säilib, muidu täitsa tavaline toit.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.