faith

hariduse okkaline rada

Nägin praegu tund aega vaeva, et endale blogisse gadgetit panna, mis teeks nii, et siia ilmub iga päev uus prantsusekeelne sõna. Ühel poisil nimelt on selline blogspotis, läksin kadedaks. No ja ei hakkand tööle. Kolme erinevat proovisin, üks oli lihtsalt veits vale asi ja kaks tükki ei hakkand toimima, vigane kood või mida iganes. Ju ei ole ette nähtud.

P.S. Avalikult siis ka, et kuna eriti lahe Haldjas aitas mu kirjandit eelparandada, sain ma selle eest 8.5 punkti kümnest. Nagu jee!

P.P.S. Haha, venelane on maani täis. Vähemalt midagi huvitavat vaadata. 😀

8 kommentaari “hariduse okkaline rada

        1. Pole hullu, aga ma hakkasin ise ka arvama, et ehk on asi selles, et blogspotil on paremad tutvused või asjad paremini korraldatud vms. Vähemalt tean ma nüüd, et ma pole ainus, kes nii arvab.

  1. Hmm…esimene mõte oli, et pildil on paljas tädi…kohe järgnes mõtteparandus, et polegi ju paljas, sest on vägagi kaetud… Kas nudistid ikka lubavad nii kaetud inimesi enda seltskonda (hobi praktiseerimise ajal, pean silmas?

  2. wp avalik blogi sööb teatud koodid ära paraku jah. isegi youtube’i videot ei saa ju normaalsel moel embedida, vaid mingi wp-eri-koodi kaudu.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.