antropoloogia · me me me

Insomnia

Nonii, õpitoas käidud nagu niuhti, parim asi unetuse raviks, no vägisi jäin tukkuma pingi peale. Räägiti nagu ikka, et selleks, et avaldada, tuleb enne kirjutada (olles unikaalne, aga mitte liiga palju, s.t. unikaalsus peab jääma samadesse piiridesse, mida kõik teised juba teevad), õigete inimestega koos juua ja ei tasu oma blogisse mõtlematult igasugust saasta panna, sest internet on teadagi igavene.

Sellega seoses tervitan taas kõiki, kes mind tunnevad, lehvitan järele oma lahkuvale karjäärirongile ja tunnen rõõmu, et ma kirjutan keeles, mida mõistavad vähesed. Loodetavasti ei ole tulevased tööandjad sellised ahistajad, kes viitsiksid seda guugl transleidiga lugeda.

Täna lähen varakult magama, sest homme hommikul on ilgelt vara (tõesti, isegi normaalsete standardite järgi, seitsmest poole kümneni kestab vist see asi) rahvusvahelistele õpilastele tasuta hommikusöök, kus saab vahvleid ja mahla ja muud sihukest. Hommikust tervisenapsi küll ei pakuta, aga asi seegi, pealegi Chiara lubas minuga kaasa tulla, nii et plaanin juba poole üheksaks sinna marssida.

P.S. Elu on perses, sest mitme auguga pikendusjuhe, mis tegelikult isegi mulle ei kuulu, lõpetas täna töötamise. See tähendab, et korraga saan ma kontakti lülitada kas ruuteri VÕI läpaka toitejuhtme VÕI soojapuhuri. Elu on täis raskeid valikuid, aga miski ütleb mulle, et karastamine on tervisele kasulik.

5 kommentaari “Insomnia

 1. ma nyyd ei saa h2sti aru – kuidas on seotud austraalia ja karastamine? tore oleks vaada kuidas sa terve ylej22nud suve m66da eestit ringi jooksed puhvaika seljas 🙂

   1. Uggid ehk? Nad on mul südamel, kas tead.

    Ma vaatasin ilmateadet ja sul on praegu 9 kraadi, aga järgmiseks kuueks päevaks lubatakse 20 kraadi ringis, s.t külmuda sa justkui ei tohiks. Homseks lubatakse sulle vihma. 😉

 2. ma arvan, et üsna kindlalt ei oota sa seal töötukeskuse järjekorras üksinda. sest kui internetis säilib tõesti kõik igavesti, olen ka mina igavesti palkamatu. kui ei taheta just someone extremely good w sharp objects või someone to drink w their boss. v midagi muud taolist toredat ja kasutut.

  vähemalt saan viimaks vastu teha, et hahahahaaeestis on hullult palav, ISEGI mina olin täna lühikeste käiste väel väljas. ja seelikuga. ma katsun su kojujõudmise ajaks nimelt hakata litsakamalt riides käima, et sa enam vigiseda ei saaks 😀

  1. Tuleb loota, et K lõpetab korralikult ülikooli ära ja hakkab piisavalt palka saama, et kahte pirtsakat naist ülal pidada, ega muud nalja ei ole. 😀 Aga isegi tahaks seelikut kanda, aga siin läheb nii külmaks, et hakkan tõsimeeli mõtlema, et peaks mingi salli või vähemalt kaelaräti ostma.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.