faith

Minu uus lemmik

Ma ei saa lihtsalt näitamata jätta, et ma ei olegi ainuke idioot, kes räägib sellest, kuidas ta kohe südamelihase põletiku saab. No ja ega ta muusikamaitse ka NII sitt ei ole, kuigi tal vahel mitte ainult poolkõvad, vaid suisa eluvedelad hood peal käivad. Ega ma ei kurda, Clutch on hea bänd oma poolkõvadusest hoolimata.

Nüüd lähen ma jooksma ja muretsen ise selle pärast, et sel nädalal saab neli korda trenni tehtud, kuigi graafik lubab ainult kolm, mis ilmselgelt tähendab seda, et mu südamelihas saab rohkem koormust, kui ette nähtud ja tulemused võivad olla DRASTILISED. Ja see DRASTILISED oli nüüd öeldud sellise hääletooniga nagu müstilistes filmides DAAAARK FOOORCES. Tagasi tulles tahaksin muidugi näha, et see blogi on vahepeal kinni pandud ja mu postkast heitmeilist ummistunud. 😀

P.S. Ma keeldun uskumast, et keegi võiks nii tõsise asja üle, nagu südamelihasepõletik seda kahtlemata on, nalja teha, nii et sellist juttu pole mõtet mulle rääkima hakatagi.

4 kommentaari “Minu uus lemmik

  1. mis sa, kurat, hädaldad! Ega seda südamielihase põletikku siis niisama nipsust ka ei saada. Või on sul mingi krooniline häda?

    Raudmunadega mehed põevad südamelihase põletiku jala peal läbi 😛 Alles pärast seda võib tüsistuste laines tulev kerge külmetus nad haua veerele viia.

    1. Ega ma tglt nüüd nii tõsiselt hädaldagi. Lihtsalt vahel, kui igav on, siis mõtlen, et ehk peaks arsti juurde minema selle pärast, et viis kuud järjest nohu on olnud. Aga kuna sinna tglt ikka ei viitsi minna, siis mõtlen, mis jubedaid haigusi see kõik tähendada võib. Südamelihasepõletik on eriti hea pakkumine selle pärast, et see tavaliselt lööb esmalt mandlitesse, aga need on mul ju juba ometigi välja võetud. Ja põskkoopavähki pole vist olemas, nii et tuleb ikka olemasolevate seast valida.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.