me me me

me me me

Ma pean ju ometi näitama, milline ma oma uue kuklaga välja näen. Nii et pilte mu uussiledast peast ja uuest juuksevärvist. Kusjuures tõesti tegi külgede siledaks ajamine enesetunde paremaks. Works like magic, every time. Värv on tglt otstest tunduvalt eredam, aga ma unustasin need ekstra välja sikutada. Isegi juukseid ei viitsinud kammida, nagu näha, aga see-eest olen ma väga uhke, sest mu väike väljakasvatatav osa on juba nii pikk, et seda annab isegi mingit moodi kinni panna. Kuu aja pärast olen ehk suisa back to my old self.

Vahele olgu öeldud, et tegin just isiksusetesti ja enda meelest läks tulemus suht täppi. Vähemalt need asjad, mida ma ise olen rohkem märganud ja/või muretsenud, olid seal kõik välja toodud. Ja isegi seal oli ära öeldud, et liigset emotsionaalsust loota ei tasu. Sherlockid on.

Edit: tünga said kõik need, kes esimese lause peale kohale tulid. Kukalt ju ei näindki.

Ja selle pildi panen ma ainult selle pärast, et ma näen siin nii armsasti 14 aastase narkomaani moodi välja:

5 kommentaari “me me me

    1. Lühikesed olid juba enne, aga mul on sõbrad kõik joodikud ju, kes oma värisevate kätega harja kõveraks olid lõiganud. Nii et hakkasin juba enne jõule sirgemat joont välja kasvatama. Vahepeal oli küll tunne, et surmani kasvatan ja kui ikka 3 cm puhmast ümber harja on, siis ei saa ikka kanda ka normaalselt, sest see pole enam punk, see on suisa rõve, nii et pidi kogu aeg viisaka soenguga käima. Nüüd hakkab vaikselt jälle inimese tunne tulema.

    1. Mis emo, sedapuhku oli meil “traditsiooniline” harjamine – peadpidi kraanikausis, poolnyri zileti ja seebiga, pole ime, et silmad hiljem punased on.

  1. Ma ütleks, et sa annad ikka 16se mõõdu välja seal, aga igaks juhuks peaksid mõni aeg passi kaasas kandma küll…

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.