alcohol · anna kannatust · me me me

Meil Ukrainas…

Et pikka juttu lühemaks tõmmata, alustagem sellest, et Mallu otsustas üleeile, et tahab pidu crashida. Ega ma vaidlema ei hakanud, mis sellest, et ma olin arvanud, et meil tuleb vaikne õhtu ja seetõttu olid mul seljas minu traditsioonilised kaltsakariided. Nii et Mallu lõi end üles, crashimine jäi lühikeseks ja otsustasime, et läheme hoopis baari/klubisse. Mina jätkuvalt riides nagu kaltsakas, Mallu nagu mu litsakas naine ja kaasas kahepeale 10 doltsi. Ahjaa, mingil kummalisel põhjusel olime me otsustanud ka valetada, et mina olen Oksana Ukrainast, vist selle pärast, et Mallu mu vene aktsenti mõnitas. Läks nagu alati – ma ei tea, kuidas Mallu seda teeb, sellest võiks vabalt lõputöö kirjutada, aga turvamehed sulavad teda nähes. Järjekord oli meeletu, pilet oli 59 dollarit ja turvamees nägi Mallut ja viipas meile, et me niisama sisse läheksime. Ja Mallu suudab seda kuidagi faking iga kord teha, ma ei mäleta, kas ma olen rääkinud juhusest, kus ta oli nii purjus, et kukkus trepi peal kõhuli. Turvamees ignoreeris teda, kuni ta end püsti ajas, teatas tema taga seisvale mitte sugugi nii purjus tibile, et too ei saa sisse ja ulatas siis Mallule abikäe, et teda leti äärde talutada.

Igatahes. Hoolimata sellest, et ma olin ainus inimene kogu klubis, kes oli obviously underdressed, läks nii, et mulle tuli ligi ajama ca 25 aastane itaallane, kes muidu oli täiega nunnu, aga way too eager. Seda, mida tema nimetas tantsimiseks, nimetatakse meil Ukrainas eelmänguks – ja ma ei ütle seda ainult selle pärast, et see on minu üldine arvamus kogu klubimuusika kohta. Ta tõsiselt tegi minu vastas nikkumisliigutusi. Selle kohta, mida ta HILJEM tantsimiseks nimetas, öeldakse meil Ukrainas viisakalt fingering – s.t. see oleks olnud fingering, kui ma nii pirtsakas ei oleks, sest tüüp hakkas lõpuks mulle lihtsalt keset põrandat käsi püksi ajama ja üritas mind vetsu lohistada. See viimane oleks muidugi olnud eriti koomiline, sest seal oli unisex peldik ja tüüp, kes seal töötas, oli Mallule öelnud, et üks tema kohustustest on uksele koputamine, kui inimesed mitmekesi kabiini ronivad.

Samal ajal Mallu, kes kandis miniseelikut ja dekolteed, nagu ikka, oli koos kahe 30 aastase härrasmehega (selle tüübi sõpradega), kes vaidlesid selle pärast, kumb neist Mallule jooke saab osta ja vabandasid oma sõbra pärast, kes tavaliselt üldse ei joovat ja ei oskavat seetõttu piiri pidada. Mallu rääkis samal ajal vastu, kuidas ta ikka ei tea, kas tasub, ja kuidas ta tavaliselt üldse ei joo (ise samal ajal viinashotte kummutades ja mind kirudes, kui ma ei tahtnud rohkem rummikokteili juua, sest minu itaallane oli seisukohal, et minu vastumeelsuse ainsaks põhjuseks on liigvähene alkoholitarbimine – eriti armsaks tegi selle asjaolu, et me olime just astunud peldikus üle tüdruku, kelle jook ilmselgelt spaigitud oli olnud ja kellele turvamehed ei lubanud kiirabi kutsuda*) ja kuidas ta ei ole selline tüdruk, kes meestega kuskil baaris suudlema hakkab. Seda viimast ütles ta tegelikult ainult ühele neist, teisele ei saanud ta seda  öelda, sest amelemisega oli liiga palju tegemist. Kahjuks ei osutunud valituks sugugi mitte sünnipäevalaps, aga selline see elu juba kord on.

Kuna me aga tahtsime sealt enamvähem viisakalt tuld tõmmata, lahendasime asja traditsiooniliselt – valetasime, et ma käin Malluga ja ta on väga armukade. Enamasti on inimesed selles osas veidigi skeptilised, aga see tüüp ilmselgelt sinna kategooriasse ei kuulunud, sest ta karjus Mallule NELI korda järjest näkku, et Mallu on armukade cockblock, kes suudleb teise tüübiga AINULT selleks, et mind armukadedaks ajada, nii et ma PEAN talle tagasi tegema. Ma üritasin küll olukorda naljakamaks ajada  ja rääkisin tüübile, et kui tal õnnestuks Mallu ära sebida, saaks ta raudselt kolmekat, nii et ta peaks oma tähelepanu hoopis sinna suunama, aga selle jaoks oli ta kahjuks liiga kaine ja vastas õnnetult:”Aga mu sõber annaks mulle siis ju rusikaga näkku…” Lõpuks rabas mu käe, surus selle endale vastu riista (õnneks läbi pükste) ja ütles sügava filmihäälega:”Vali nüüd – kas mina või tema!”

Hilarious. Ma ei saa aru, kuidas mõni mees saab nii loll olla, et ta kas või padujoobes võiks uskuda, et tema munn on midagi NII maagilist, et see isegi lesbid kohe oma orientatsioonis kahtlema paneb.

* Neil siin riigis on nimelt baaride kohta listid vastavalt sellele, kui palju sinna politseid/kiirabi kutsutud on. Vastavalt kohale listis võidakse seaduslikult mõjutada baari lahtiolekuaega ja seda, mis kellani ning kui kanget alkoholi seal müüa tohib. Nii et ilmselgelt, kui ka keegi maha lüüakse, on turvameeste ja baari juhtkonna huvides laip vaikselt prügikasti visata, et jamasid vältida. Sellele tibile kutsusid ta sõbrad siiski keelamisest hoolimata kiirabi, sest tüdruk oli ilmselgelt väga sitas seisus ja isegi Mallu ekspertjoodikupilk (sest mina isiklikult suutsin selle pildi oma kireva seltsielu kõrvalt hoopis maha magada) ütles, et see ei ole ülejoomisest.

2 kommentaari “Meil Ukrainas…

  1. Tõe huvides olgu öeldud, et pilt on väike feil kuna tütarlastel on jalas siiski lühikesed püksid, mitte seelikud. Turul müüakse selliseid. Mitte et ma neid kannaks mujal kui kodus.

  2. A see ju ongi põkkide ja vägivaldurite suhtumine lesbidesse. Ei ole ju võimalik, et keegi tõesti suudaks vastu panna nii imelisele asjale kui isane inimene koos oma jupstükkidega.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.