faith · me me me

Seebikas jätkub. Või hoopis midagi muud?

Meie elu on nagu raamat, mida me ise kirjutame. Soovitatavalt stiilselt. Näiteks. Kas sina laseksid end ühel boyfriendil autoga baari viia, et seal teisega kohtuda? Vot aga üks minu majakaaslastest laseb. Vahepeal rääkis küll, et karma elab nii kõvasti seljas, et lõpetab ära, sest üks ta noormeestest tassis teda mingil põhjusel seljas, kuid kukkus pikali, mille tulemusena venelannal terve nägu puruks oli – ja teine poiss viis ta järgmisel päeval arsti juurde ja hoolitses tema eest nädal aega. Esimene tuli jälle nädala pärast ja küsis, kas ta jooma tahab minna. 😀 Täpselt nagu seiklusfilm, eksole?

Teine tüdruk elab tunduvalt korralikumalt, aga temal on jällegi kodune suhtedraama. Ta tahab asju korralikult näost näkku lõpetada ja seetõttu on siin korralik. Väljas käib küll, aga (väidetavalt) kellegagi PÄRIS lähedaseks ei lähe, kuigi mõnega tundub veits tundeid olevat. Täpselt nagu romantiline komöödia, eksole?

See, kelle nime ma ei nimeta (sest tõenäoliselt keegi enam ei mäletagi seda, kuigi eelmisel nädalal nägin teda suisa mitu korda, kui ta õhtul koju tuli, sest läpakat mul ju ei olnud, nii et vahtisin telekat), täidab oma päevi sellega, millest mitte keegi mitte midagi ei tea ja – olgem ausad – teada ei taha. Aga igatahes sai ta prantsuse keele suulisel eksamil pool punkti vähem kui mina (tema kuus punkti kümnest ja mina 6,5 punkti kümnest) ja sellest piisab, et mu võistlusvajadust rahuldada. Täpselt nagu igav uudistesaade, eksole?

Mina? Minu elu on nagu tõeline suhtedraama – suur murranguline tüli, leppimine ja JUBA peab Mallu taas lahkuma ja mina jään üksi siia nutma. Brokebacki mägi naisosatäitjatega ja ilma seksita. Mitte ei saa jätta lisamata, et vist on meie lemmikkangelanna kaineks saamiseni jälle tüli majas. Ma täpselt ei tea, miks, aga ta helistas mulle ja ütles, et ta rääkis Silveriga ja Sillu ütles imeliku häälega, et räägib Rentsiga msnis. Ma küll kinnitasin, et me ei rääkinud millestki jubedast, ainult minu viimaste päevade tegemistest ja sellest, et Mallu omaenese lahkumispeolt Michelle’ga koos minema läks, aga kõne katkestati väga järsult ja vastu enam ei võetud. Nii minu kui Silveri meelest on see väga kahtlane. Võimalikke variante leidsime kolm (täiendage julgelt, kui teil ideid on):

  1. Mallul on Michelle’ga kuum lesbisuhe (See oli minu idee, sest see seletaks, miks mina midagi kuulnud ei ole – sest minuga ta ju ei ole suhtes ja mingi austraalia lehtsaba ometigi minust parem ei ole, kuigi Sillu arvas kohe, et see idee on väga tõenäoline)
  2. Mariann osales orgial, mis hõlmas tõenäoliselt rohkem kui kolme inimest (pigem Silveri idee, ka seda pidas ta väga tõenäoliseks – alguses arvasime, et viie mustanahalisega, aga neid on siin raske nii palju leida, seejärel, et viie aborigeeniga, aga need ei ole enamasti meie mõistes väga kaunid ja Mallu on valiv, lisaks ei ole ka neid siin lademes, lõpuks mõtlesime, et ehk aasialastega, keda on siin nii palju, et tuleb eest ära lükata, et tänaval kõndida saaks – aga neid Mallu ju kardab, sest nad meenutavad talle filmi The Grudge, nii et peame vist igavate valgete juurde jääma)
  3. Purjus Mallule meenus, kuidas James teda hoiatas, et mul tuleb silma peal hoida, et ma ei hakkaks Silverile ligi ajama, kui tagasi Eestisse jõuan – ma ei tea küll, miks James arvab, et  ma Silverit ihaldama peaksin, aga miskipärast tundus ta selles täiesti veendunud olevat (sellele andis Sillu tõenäosusskaalal ainult kaks punkti kümnest, sest olgem ausad, ülejäänud postituse ilukirjanduslikkust silmas pidades tundub see way liiga triviaalse teooriana – kuigi purjus inimeste mõtteloogikat arvestades võiks see tegelikult vägagi tõenäoline olla)

Edit: Sain teada, et VÄIDETAVALT olevat see jube loom, kellega meil Mallu majast tugev vastastikkuse vihkamise suhe on, Mallu telefoni ära rabanud ja sellega minema kõndinud, kui kuulis, et Mallu minuga räägib. Kõlab küll täpselt nagu muud asjad, mida ta igapäevaselt teeb, aga kuna see teeks kogu loo liiga igavaks, käin letti variandi, et Mariann ainult TEESKLES, et läheb baari Hambakesega, ja tegelikult läks sinna Michelle’ga…

2 kommentaari “Seebikas jätkub. Või hoopis midagi muud?

  1. Mul tuli just mõte, et äkki te olete Malluga vastastikku üksteise kujuteldavad sõbrad ja üksteist seepärast välja mõelnud, aga reaalis teid ei olegi olemas.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.