Uncategorized

see ei ole FAKING VÕIMALIK

Ma olen juba nii palju rääkinud oma adapterist, aga ma ei saa lõpetada, sest see ei ole normaalne, mis toimub. Ma hakkan tõesti arvama, et mind ei ole tegelikult olemas. Long story short: tellisin EU adapteri, toodi kõver AU oma. Saatsin vihase kirja, tuli vastu õigustus, et nojah, te olete ju Austraalias, muidugi saadame me teile sinna AU oma. Saadan siis kirja, et tahaks ikka seda asja, mis ma tellisin, ehk siis EU oma, saan vastu kirja, kus confirmitakse mu aadressi, kõik tundub kena.

Ja lõpuks saan ma neilt sellise kirja:

Hello Reena,

Ok, we will send you an UK power cable tomorrow.

Regards

customer service

Jumal tänatud, et ma arvutiga voodis olin, sest kui ma oleks laua taga istunud, oleks ma ilmselt pead vastu lauda taguma hakanud. Nii et kirjutasin neile värisevi sõrmi ainult ühe lause:”May I kindly point out that I ordered an EU power cable?

Massive facepalm on tänase päeva hitt.

3 kommentaari “see ei ole FAKING VÕIMALIK

  1. Oca nunnu… vaesekene. Ei, ma tõsiselt tunnen sulle kaasa, ei sarkamitse. Katsugu need opakad müügitegelased ISE ükskord ilma adapterita nädalate kaupa elada…

    1. No praegu saan ma ju austraalia oma normaalselt kasutada, painutasin sirgeks. Lihtsalt tahaks saada seda, mille eest ma maksan.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.