anna kannatust

shoppamine on kole

Ma tegelikult ei kopeeri AbFabi, aga ka mul on poeskäimisega raskusi. S.t. toidupood mind ei hirmuta, aga kui on vaja midagi reaalselt osta, läheb asi keeruliseks, eriti kui see miski hõlmab eneses midagi, mis võiks olla ilus ja ehk ka naiselik. Siin ajab mind konkreetselt närvi see, et rahvast on nii palju, kuradima aasialased tunduvad lausa nautivat seda, et saavad üksteisele küünarnukiga ribidesse taguda ja mul tekib klaustrofoobiline tahtmine kuskile koopasse ronida. Mitte et mul midagi aasialaste vastu oleks, kui see kaubanduskeskus asuks USAs, kiruks ma praegu pakse valgeid pereemasid, kellel just praegu on vaja oma sisseoste teha. Lisaks on sellel faking kaubanduskeskusel neli korrust, aga iga korrus on mitmetasapinnaline, nii et ilgelt raske on aru saada, kus ma nüüd täpselt olen, loe kaarti nagu orienteerumisel.

Täna võtsin end kokku, et oma siinse pangaga leping lõpetada ja lisaks veidi niisama ringi vaadata – ja selgus, et kuradima kuninganna sünnipäeva pärast suletakse kõik asjad varem. Ja et juba ongi varem. Nojah siis, homme järelikult jälle. Raisk.

5 kommentaari “shoppamine on kole

  1. huvitav mul piisab sitasest eestist selleks, et ma midagi poest ostma ei taha minna. vähemalt kehtib see nii kaua kui ma pean endale midagi ostma – ragne ütles selle peale ükskord hästi: “sul oleks nagu häbi poes käia”. võib-olla ongi?

  2. Ma olen avastanud tehnika mis aitab mul poodides sotsiofoobiat ja klaustrofoobiat pisut taltsutada. Üks koomik andis mulle selle idee nii, et päris minu see ei ole kahjuks. Louie CK oli ta kui ma õieti mäletan. Idee ise on aga lihtne. Vali lihtsalt enda ees järjekorras v kusagil ligidal hilpusi riiulis piidlev kaaspoodleja ja hakka TEDA RAISKA HINGEPÕHJANI VIHKAMA. No ikka tõsiselt.. nii, et kui avaliku kohaga tegu ei oleks, siis raisk rebiks tal alalõua küljest ära nii, et keel jääb ripakil lotendama ja siis situks raisale kurku vms..
    Aitab! Ausalt aitab!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.